Kredinotum.com

Acil Kredi İstiyorum

Yaşam şartlarının zorlaşması ve lüks yaşamın artması başta olmak üzere gerçekten maddi ihtiyaçlarından dolayı acil kredi İstiyorum diye arama ve kredi çekmek; senetle kredi almak isteyenler çoğalmaya başladı. Maaşlar artık geçimin sağlanması için yeterli olmamakla birlikte bir ürünü peşin satın almak neredeyse imkansız hale gelmiştir. Bu nedenle artık ihtiyaçlar krediler, kredi kartları veya senetle alışverişlere doğru dönmüştür.

Öncelikle bankalara başvuru yaparak direkt faiz ile kredi alabilir, bu kredinizi ödeme yapabileceğiniz miktarda taksitlendirerek yeni yasa gereği maksimum 36 ay vadeye kadar bankalara ödeyebilirsiniz. Ancak kredi almak için kredi notunuzun en az orta seviyede, son 3 aydır da düzenli olarak bir şirket veya devlet dairesinde sigortalı çalışıyor olmanız kanuni zorunluluktur. Hiç kimse size sigortasız kredi veremeyeceği gibi bunun hiçbir kurtuluşu yoktur. Çünkü bankalar size kredi vermeden önce sigorta dökümünüze detaylı olarak bakmakta eğer sigorta dökümünüzde son 3 aydır düzenli ödeme görmezse kanuni olarak kredi verememektedir.

Banka sizin sigorta dökümünüze baktı ancak olumsuz bir durum olmadı. Ancak kredi notunuz sıfır yani şuana kadar hiçbir bankayla çalışmadıysanız veya daha önce bankalar ile çalışıp düzenli ödeme yapmadıysanız yine size kredi vermeyebilir. İşte bu durumdan sonra diğer kredi yöntemleri devreye giriyor. Bunlar arasında;

  • Öncelikle eşiniz dostunuzdan nakit TL para değil de döviz, altın gibi borç isteyebilirsiniz. Ancak unutmayın. Borç istersek “Bana acil para lazım borç versene” değil de “Bana çok sağlık nedeninden dolayı  borç altın lazım. 30 Kasım 2015 tarihinde ödeyeceğim.” gibi net borç isterseniz ve gerçekten borcunuza sadıksanız dostlarınız bu konuda size destek olacaktır.
  • Evkur gibi senetle telefon veren alışveriş merkezlerinden 24 taksit 36 taksitle cep telefonu gibi anında satışını yapabileceğiniz ve değer kaybetmeyen eşya alım – satım yapabilirsiniz,
  • TURKCELL, Vodafone veya Avea ile çalışmakta hat sahibi olmaktasınızdır. Eğer faturalı hattınız da varsa taahhütlü cep telefonu satın alarak 24 taksitte fatura ödeyerek anında cep telefonunu kutusunu açmadan çok iyi fiyatlara nakite çevirebilirsiniz.
  • En son çare hiçbirisi olmazsa senetle para veren yerler mevcut. Bu yerlere ulaşarak yüksek faiz oranları ile nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Ancak unutmayın. Bu tamamen illegal olup, nakit alan da veren de suç işlemektedir.
Acil Kredi İstiyorum
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.