Kredinotum.com

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar 2017

Bildiğiniz gibi yeni çıkan kanuna göre bankalar aidatsız kredi kartı hazırlamak ve sunmak zorundalar. Bu nedenle sizler için aidatsız kredi kartı veren bankalar 2017 yılındaki tüm kampanyaları ve başvuru sayfalarını hazırladık.

İŞ BANKASI – MAXİMUM AİDATSIZ KART

Maximum aidatsız kredi kartı ile maxi puan kazanarak taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda bankamatik olarak da kullanılan bu kredi kartı ile vadesiz hesaplarınızdaki işlemleri de hızlı ve kolay olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu kredi kartı maximum özellikte olup maximum kredi kartı ile aynı kampanyaları taşımaktadır. Maximum aidatsız kredi kartı başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz.

AKBANK – AXESS FREE

Yıllık kart aidatı almayarak axess’in tüm kampanyalarından yararlanabileceğiniz bu kredi kartı ile chip-para dahi kazanabilirsiniz. Harcamalarınızı kolayca takip edebilmek için Free Bütçem servisini kullanabilirsiniz. Axess Free kredi kartı başvurusu için buraya tıklayınız.

INGBANK– PEGASUS PLUS KART

INGBank’ın bonus özellikli kredi kartı olup Pegasus Plus Kart ile yıllık kredi kartı aidatı ödemeyeceğiniz gibi tüm uçuşlarınızda %1 UçuşPuan, Pegasus uçuşlarınızda %2 UçuşPuan kazanabilirsiniz. Ayrıca Pegasus Plus ayrıcalıklarından da yararlanabileceğiniz bu aidatsız kredi kartına başvuru için buraya tıklayınız.

GARANTİ BANKASI – BONUS FLEXI

Yıllık kredi kartı aidatı olmayan Bonus Flexi ile bol bol bonus kazanabilir taksitlendirme ve taksit erteleme avantajlarından yararlanabilirsiniz. Taksit erteleme ile o aya ait kredi kartı ekstrenizin minimum ödeme tutarını ödeyerek kalan tutarını faizsiz ve masrafsız bir sonraki aya transfer edebilirsiniz. Bonus Flexi kredi kartı başvurusu için buraya tıklayınız.

YAPI KREDİ BANKASI – WORLD EKO KART

Yıllık kredi kartı aidatı olmayan World Eko Kart ile temassız özelliği sayesinde standart taksit imkânlarından yararlanabileceğiniz gibi ödeme talimatı ile nakit avans gibi tüm World kredi kartı ayrıcalıklarından da yararlanabilirsiniz. Üye işyerlerinden yaptığınız tüm alışverişlerde wordpuan biriktirebilir nakit avans kullanabilirsiniz. World Eko Aidatsız kredi kartı başvurusu için buraya tıklayınız.

FİNANSBANK – FİX CARD

Bu kredi kartı ile yurtiçi ve yurtdışında yaptığınız tüm alışverişlerinizde temassız özelliğini kullanabileceğiniz gibi Cardfinans kredi kartı özelliklerinin tamamını taşımaktadır. Harcamalarınızdan da parapuan kazanabileceğinizi unutmayın. Fix Card kredi kartı başvurusunuburadan yapabilirsiniz.

HSBC – CONCEPT

HSBC Bankasının Concept adıyla tanıttığı bu kredi kartı ile yıllık aidat ödemediğiniz gibi ek taksit, taksit erteleme ve Advantage nakit puan biriktirebilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışı harcamalarınızda kullanabileceğiniz bu kredi kartı başvurusu için buraya tıklayınız.

ODEABANK – BANK’O CARD

Odebank tarafından peşin alışverişlerinizde ve taksitli alışverişlerinizde kullanabileceğiniz Bank’O Card ile taksitli avans’dan, taksit ertelemeye kadar tüm bankacılık işlemlerinde geçerli olan bu kredi kartı başvurusu için buraya tıklayınız.

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar 2017
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.