Kredi Kartı

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar 2017

Güncelleme:

Ülkemizde de yaygın olarak kullanılan, tüketicinin kampanyalardan, taksitlerden ve fırsatlardan yararlanması için ulaşılabilirliği en kolay olan finansman aracı olan kredi kartları için çeşitli isimler altında aylık veya yıllık olarak hizmet bedelleri alınır. Yeni çıkan kanunlar itibari ile bankalar kredi kartı aidatını almamaktadırlar.

İş Bankası ve Maximum Kart

İş Bankası müşterileri aidatsız kredi kartlarına sahip olabiliyorlar. Bunun yanında maxi puan, taksitli alışveriş seçenekleri, özel kampanyalar gibi birçok fırsattan da yararlanabiliyorlar. Aynı zamanda bankamatik kartı özelliği taşıyan bu kartlarla bankacılık işlemlerinizi gerek şubeden gerek ATM’lerden, mobil bankacılıktan veya internet bankacılığından başka herhangi bir karta ihtiyaç duymadan yapabilirsiniz. Ayrıca ek kart başvurusunda da bulunabilirsiniz.

Akbank ve Axess Free Kart

Maximum kart gibi aylık aidatı bulunmayan Axess Free kart ile anlaşmalı iş yerlerinden yapacağınız alış verişlerinizde chip para kazanabileceğinizin yanı sıra taksitlendirme fırsatları, özel kampanyalar ve kişiye özel fırsatlarla bir adım öne çıkıyor. Ayrıca müşterilerine bütçe yapılandırması imkanı da sunan Axess Free Kart’a başvurular tüm Akbank şubelerinden yapılabiliyor.

Yapı Kredi ve World Eko Kart

Yapı kredi bankasının yıllık kart aidatı olmayan kredi kartı servisi World Eko kart ile World üyesi olan tüm iş yerlerinde taksitli alış veriş imkanına sahip oluyorsunuz. Ayrıca temassız ödeme özelliğine sahip kartlar ile de 30 TL ve altı alış verişlerinizi POS cihazıyla vakti kaybetmeden daha hızlı gerçekleştirebiliyorsunuz. Üye iş yerlerinden yaptığınız her alış verişte de World Puan kazanabilirsiniz.

QNB Finansbank ve Finans Fix Kart

Finans Fix kart, yıllık kart aidatı bulunmayan ve müşterisine kişiye özel taksit imkanları sunan kredi kartlarından birisidir. Bankamatik kartı yerine kullanılabilmesi ve Temassız ödeme özellikleri sayesinde de kullanıcısına zaman kazandırmaktadır.

HSBC Bank ve HSBC Concept Kart

Müşterilerine yıl içerisinde faydalanabilecekleri onlarca kampanya sunan HSBC Concept Kartı bunun yanı sıra yıllık kart aidatı da bulundurmamaktadır. Özel taksit imkanları ve Advantage Nakit Puan fırsatları ile bir adım öne çıkmayı başarıyor.

Müşterilerine aidat ücreti olmayan kredi kartı hizmetleri sunan diğer bankalar ise; Garanti Bankası, ING Bank, Odeabank, Şekerbank, Denizbank, TEB bankasıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı