Akbank

Akbank Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Güncelleme:

Bu yazımızda sizlere Akbank axess kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemini hangi kanallar üzerinde, nasıl yapabileceğinizi anlatacağım. Öncelikle tüm bankalar yapılan kredi kartı başvurularını ortalama 10 gün içerisinde incelerler ve onaylanıp onaylanmadığını telefonuna mesaj olarak gönderirler. Bazı bankalar, onaylanan veya reddedilen kredi kartı başvurularında dönüş yapmaz. Bu nedenle tüketiciler kredi kartı başvuru durumları hakkında bir fikir sahibi olamazlar ve başvuru sonuçları hakkında bilgi alabilmek için araştırma ve sorgulama işlemleri yapmaktadırlar.

Reddedildiğinde haberiniz olmayacaktır ancak onay aldığınızda bir anda kapınıza gelen kredi kartınız ile birlikte haberiniz olacaktır. Bu aşamada kredi kartınızın başvuru durumunu takip etmek istiyorsanız öncelikle buraya tıklayarak Akbank kredi kartı başvuru durum sayfasına gidiniz. Açılan sayfada sizden istenilen tüm bilgileri eksiksiz ve hatasız giriniz ve ardından güvenlik kodu bölümünü doldurunuz. Bu aşamada size kredi kartınızın başvuru durumu ile ilgili tüm detaylar bildirilecektir.

Eğer şirket hesabı üzerinden sorgulama yapacaksanız aynı aşamada vergi kimlik numarası ile sorgulama bölümünü seçerek kurumsal kredi kartı başvuru sonucunuzu takip edebilirsiniz. İşlem için cep telefonunuza mobil onay kodu gönderilebilir.

Bu aşamada telefonunuzun açık ve doğru girildiğinden emin olunuz. Akbank’ın sağladığı bu hizmet ile birlikte ATM, banka şubeleri vb telefon bankacılığı gibi tüm iletişim kanalları dışında internet üzerinden de yaptığınız kredi kartı başvuru sonucunu öğrenebileceğiniz gibi tüm Akbank şubelerine giderek kredi kartınızın başvurusundaki son durumu öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı