Akbank

Akbank Bayram Kredisi

Güncelleme:

Ramazan ayının girmesi ile pek çok banka gibi Akbank da bu bayramda müşterileri ve tüm nakit ihtiyacı olanlar için özel bir bayram kredisi hazırladı. İhtiyaç kredisi kapsamında hazırlanan Akbank bayram kredisi ‘nde her türlü ihtiyaca yönelik nakit desteği sağlanmakta. Yaz ayları ile birlikte artan tadilat işleriniz varsa ve bu tadilat işlerini bayrama kadar bitirmek istiyorsanız ancak nakit durumunuz buna müsait değilse veya bayram tatili ile yaz tatilini birlikte değerlendirmek istiyorsanız ve güzel bir tatil planınız varsa ve nakit durumunuz bunun için yeterli değilse Akbank sizlere özel fırsatlar sunuyor.

Akbank bayram kredisi kampanyası ramazan ayı içerisinde başladı ve başvurular 15 Temmuz günü sona eriyor. Böylelikle bayrama elinizde nakit paranız ile birlikte girmeniz hedefleniyor. 16 Temmuz günü itibari ile yapacağınız her türlü ihtiyaç kredisi başvurularında bayram kredisi faiz desteğinden faydalanamıyorsunuz. Bu süreçten sonra kullanılacak her kredi standart ihtiyaç kredisi olarak değerlendirmeye alınıyor.

Akbank bayram kredisi kampanyası ramazan ayı içerisinde başladı ve başvurular 15 Temmuz günü sona eriyor. Böylelikle bayrama elinizde nakit paranız ile birlikte girmeniz hedefleniyor. 16 Temmuz günü itibari ile yapacağınız her türlü ihtiyaç kredisi başvurularında bayram kredisi faiz desteğinden faydalanamıyorsunuz.

Akbank bayram kredisi kampanyası ramazan ayı içerisinde başladı ve başvurular 15 Temmuz günü sona eriyor. Böylelikle bayrama elinizde nakit paranız ile birlikte girmeniz hedefleniyor. 16 Temmuz günü itibari ile yapacağınız her türlü ihtiyaç kredisi başvurularında bayram kredisi faiz desteğinden faydalanamıyorsunuz.

Akbank bayram kredisi kapsamında 12 ay vadede 10.000 TL’ye kadar kredi kullanma fırsatı sunuyor. 10.000 TL üzerinde yapılacak her talep bayram kredisi kapsamında değerlendirilemiyor. Bayram kredisi için belirlenmiş olan faiz oranı % 1,05 üzerinden değerlendiriliyor. Bu faiz oranı 10.000 TL’ye kadar ve 12 aya kadar her şartta sabit tutuluyor.

Akbank bayram kredisi kapsamında günlük 30 TL ödeyerek 10.000 TL sahibi olabiliyorsunuz. Akbank 10.000 TL için 12 ay vade uyguladığında aylık kredi ödemesi 904 TL’ye denk geliyor. % 1,05 faiz oranı ile bu kredinin toplam maliyeti 10.848 TL oluyor. Aylık kredi taksitini 30 gün üzerine dağıttığınızda ise günde sadece 30 TL ödeyerek bu krediyi rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Akbank bayram kredisi kapsamında 3.000 TL kredi başvurusunda bulunan her fert 12 ay vade ile bu krediyi kampanya kapsamında kullanabiliyor. Aylık % 1,05 faiz oranı ile taksit tutarı 271 TL’ye denk geliyor. Ve 3.000 TL bayram kredisinin toplam maliyeti 3.252 TL oluyor.

Akbank bayram kredisi kapsamında 5.000 TL kredi başvurusunda bulunan her fert 12 ay vade ile bu krediyi kampanya kapsamında kullanabiliyor. Aylık % 1,05 faiz oranı ile taksit tutarı 452 TL’ye denk geliyor. Ve 5.000 TL bayram kredisinin toplam maliyeti 5.424 TL oluyor.

Akbank bayram kredisi kapsamında Akbank müşterileri olmayan kişiler için başvuru ancak Akbank şubelerinden yapılabiliyor. Başvuru yapılabilmesi için nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve kişi adına düzenlenmiş herhangi bir fatura istenilen evraklardan.

Akbank bayram kredisi kapsamında Akbank internet kullanıcısı olan müşterileri için bir avantaj sunuyor ve başvuru sürecini kolaylaştırıyor. Akbank müşterileri internet bankacılığı üzerinden bayram kredisi başvurusunda bulunabiliyorlar. Bunun için internet hesabı üzerinden kredi bölümüne gelerek, istedikleri tutar ve vadede kredi başvurularını 7 gün 24 saat oluşturabiliyorlar. Bu platformdan yapılan tüm başvurular aynı gün değerlendirmeye alınıyor ve kısa sürede sonuçlanıyor. Bayram kredi başvurusu olumlu sonuçlandığı takdirde eğer kişilerin tüm güncel bilgiler banka sisteminde kayıtlı ise bu kişilerin kredi ödemelerini almaları için banka şubesine gitmelerine gerek kalmıyor. Bilgileri güncel olan her müşterinin hesabına kredisi anında aktarılıyor ve kullanımına izin veriliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı