Akbank

Akbank Direkt İnternet İletişim Takibi Menüsünden Takip

Güncelleme:

Akbank direkt internet iletişim takibi menüsünden takip ile tüm bankacılık işlemlerinizi rahatlıkla çözümleyebilirsiniz. Bireysel işlemlerinizden gelir ve giderlerinize, vadesi gelen çek durumlarınızdan yapmanız gereken ödeme durumları gibi tüm Akbank bankacılık işlemlerinizi Akbank Direkt ile yapabilirsiniz. Bankaya gitmeden, zaman kaybetmeden ve sıra beklemeden internet olan her yerden bir tık ile işlemlerinizi kolayca yapabilir, her dakika ve her an bankacılık işlemlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Akbank direkt internet iletişim takibi menüsünden takip işlemi için öncelikle Akbank müşterisi olmalısınız. Daha sonrasında müşteri numaranız, hesap kartınız veya kredi kartınızla, Akbank direkt sayfasından giriş yapmalısınız. Daha sonra sistemde kayıtlı cep telefonu numaranıza gönderilecek olan onay kodunu sisteme girerek onay veriyorsunuz. Artık Akbank Direkt internet erişimi sağlamış oluyorsunuz.

Tüm bankacılık işlemlerinizi internetin olduğu her yerden, hızlı ve sorunsuz olarak sağlayabilirsiniz. Yapılan tüm işlemler bu sayfadan görüntülenebilmektedir. Akbank Direkt ile birçok bankacılık işleminizi bu sayfadan tamamlayabilirsiniz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanız gerektiğini unutmayın.

Akbank direkt internet iletişim takibi menüsünden takip işlemlerinde ithalat ve ihracat işlemlerinizi de takip edebileceğiniz gibi swift mesajlarınızı takip edebilir, görünmeyen kalem ve serbest transferlerinize ilişkin firmanızdan henüz tahsil edilmemiş muhabir masraflarınızı da takip edebilirsiniz. Ayrıca Akbank’ın Direkt uygulamaları arasında Akbank Direkt İşim ve Akbank Direkt Plus seçenekleri ile bankacılık işlemleriniz için uygun çözümler de sunulmaktadır.

İlgili Makaleler

64 Yorum

  1. Bu banka neden kendi kafasina gore neo kartlari buloki ediyor anlamadim guvenlik icinmis biz delimiyiz kardesim paramizi kartimizi korumayacak kadar bu yuzden akbanki sevmiyoruz yurt disindan para cekiyoruz her para cekmede bankayi aramak zorunda kaliyoruz

  2. merhaba ben yaklaşık 20 yıldır akbank müşterisiyim ve emin olun yakın zamanda sizi bırakacağım ve eşiminde sizi bırakmasını sağlayacağım siz benim daha ödeme tarihi gelmemiş kredimi 28 gün gecikmiş diyorsunuz o da yetmezmiş gibi ayın başında yaptığım ödemeyi lakayıt bir şekilde a yapmışsınız ödemeyi diyorsunuz sizin beni taciz etmeye ne hakkınız var siz nasıl bir sistem kullanıyorsunuz ki böyle bir itamla beni nezaman ödeme yapacaksınız diye telefonla taciz ediyorsunuz bu olayı yetkili mercilere taşıyacağım ve sizi hayatımdan çıkaracağım bilginize

  3. 16 ocak 28 subat tarihleri arasındaki AXESS-BP kampanyasına 4 kez 100 TL lik akaryakıt alarak katıldım, ancak yüklenmasi gereken 40 TL lik bonusun yüklenmeyişi nedeniyle aradığım müşteri hizmetleri akaryakıt aldığım STM Sarıbaş kayıtlı BP istasyonunun akaryakıt istasyonu olarak görünmediğini bu nedenle de hakedilen bonusun yüklenmediğini belirtti. Daha önce de Axess BP kampanyasında katılıp bonus kazanarak kullandığım aynı akaryakıt istasyonunun Pos cihazı veren Akbank tarafından tanınmamasi son derece anlamsız. İŞlemin düzeltilip kazandığım bonusun kartıma yüklenmesini talep ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı