Akbank

Akbank EFT Saatleri 2017

Güncelleme:

Akbank müşterilerinin kendi içlerinde yaptığı transfer havale olup Akbank müşterilerinin farklı banka müşterilerine yapacağı işleme EFT denir. Akbank EFT saatleri 2017 yılında da geçen yıl olduğu gibi aynı olup değişikliğe gitmemiştir. EFT işleminde karşı bankaya ait banka müşteri numarası, şube kodu vb bilgiler gerek olmadan isim soyisim ve IBAN üzerinden direkt olarak EFT işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Akbank müşterileri, havale işlemlerinde aldığı hizmeti EFT işlemlerinde de alabilmektedir. Akbank EFT süresini 09.00 ile 17.00 arasında gerçekleştirmekte olup para transfer işlemi için bu saatler arasında Akbank müşterileri EFT yapabilmektedir.

Akbank müşterileri kira, okul taksiti, aidat gibi birçok işlemlerinde hesapları üzerinden EFT işlemi yapabileceği gibi düzenli EFT işlem talimatı da verebilmektedir. Akbank müşterileri direkt olarak Axess kredi kartına düzenli ödeme talimatı vererek de kredi kartı ödemelerini aksatmadan ödenmesini sağlayabilmektedir.

Akbank üzerinden yapacağınız tüm havale ve EFT işlemlerinizde Akbank Direkt İnternet, Akbank şubeler veya Akbank telefon bankacılığı olan 444 25 25 numaralı telefon üzerinden yapabileceğiniz gibi EFT hizmetlerinde günlük gönderim limiti olduğunu unutmayınız. Günlük EFT limiti olmadan sınırsız EFT yapabilmek için Akbank şubesinden EFT işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Günlük EFT limitine takılmamak için direkt olarak şubeden işlem yapabileceğiniz gibi, akbank müşterisi olduğunuz şubeye başvuru yaparak günlük EFT limitinizin artış talebinde de bulunabilir, bu sayede EFT işlemlerinizi hiçbir limite takılmadan ve şubeye gitmeden yine size verilen limit çerçevesinde yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. demmekki insanlar yolda kalsa parasız kalsa saatlerden dolayı para gönderemeyeck böyle sistem mi olur ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı