Akbank

Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Güncelleme:

Akbank bankacılık ürünleri içerisinde yer almakta olan kredi kartları ile tüketicilerine çeşitli kampanyalar ışığında taksitli alışveriş imkanı sunmaktadır. Bankanın tüketicilere sunmuş olduğu kredi kartlarından herhangi bir tanesine sahip olmak ve taksitli alışveriş seçeneklerinden yararlanabilmek için başvuru seçeneklerinden herhangi bir tanesi ile işlem yapmak mümkündür. Yapılan kredi kartı başvuru sonrasında başvuru işleminin sonucu hakkında banka incelemeler yaparak tüketicilere en kısa süre içerisinde bilgi aktarmaktadır.

Akbank kredi kartı başvuru işlemi gerçekleşmesinin ardından ortalama bir hafta içerisinde kredi kartı başvuru sonucu banka tarafından bildirilmektedir. Bu süre zarfı içerisinde başvurunun olumlu sonuçlanması halinde Akbank kredi kartı basım ve teslim sürecine girmektedir. Kredi kartının basım ve teslim süresi ise 10 gün olabilmektedir. Bu sürenin tamamlanmasının ardından kredi kartının Akbank’ın herhangi bir şubesinden almak mümkündür. Ayrıca herhangi bir şubeye gitmeden kredi kartı başvuru işlemlerinde belirtilmiş olan adrese de gönderilebilmektedir.

Akbank kredi kartı başvurusu sonrasında bu süreç içerisinde herhangi bir bildirim gelmemiş ve kredi kartı başvuru sonucu hakkında bir bilgi almak istenildiğinde Akbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi yaparak başvurunun durumu hakkında bilgi almak mümkündür. Sonuç öğrenme işlemlerinde bankanın herhangi bir şubesine başvurmak mümkündür. Ancak bankanın herhangi bir şubesine gitmeden internet ortamı üzerinden Akbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi yapmak için linke tıklayınız.

Açılan sekme içerisindeki başvuru sonucu sorgulama sayfasında işlem yapabilmek için öncelikle sayfa içerisindeki gerekli bilgilerin doğru bir şekilde girilmesi gerekmektedir. Bireysel kredi kartı başvurularının sorgulamalarında T.C. kimlik numarasının girilmesi yeterli olmaktadır. Cep telefonu bilgisinin de doğru girilmesi sonrasında sayfa altında yer alan güvenlik numarasının yazılması ve ardından devam butonuna basılması gerekmektedir. İşlemin tamamlanmasının ardından yeni açılan sayfa içerisinde Akbank kredi kartı başvuru sonucu hakkında bilgi almak mümkündür.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Kredi karti basvurusu yapali 4 gun once yaptim hala degerlendirme asamsinda degerlendirme asamasi ne zaman bitecek bir bilgi verirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı