Akbank Online Kredi Başvurusu

0
68 views
akbank
Rate this post

Akbank tüketicilere sunmuş olduğu pek çok finansal ürünleri ile Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında yer almaktadır. Pek çok kredi seçenekleri ile müşterilerini memnun eden Akbank online kredi başvurusu bankacılık hizmeti ile de ihtiyaç, taşıt ve konut kredileri ile tüm acil nakit ihtiyaçlar çözümler bulmaktadır.

Akbank gelişen teknolojiyi yakından takip ederek gelişimini bu yönde hızlandırmaktadır. Kredi ve kredi kartı başvurularında pek çok bankacılık kanalını müşterilerinin kullanımına açan Akbank’tan kredi kullanmak isteyen kişiler herhangi bir şubeye gitmeden pek çok bankacılık kanalı ile başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Akbank online kredi başvurusu için bankanın resmi internet sitesi içerisinde bulunan online başvuru sekmesi üzerinden başvuru formunun doldurulması yeterli olmaktadır. Başvuru formunun doldurulmasının ardından bankaya iletilen formun üzerinde yazılan bilgiler incelenerek müşteri temsilcileri tarafından geri dönüş sağlanmaktadır. Geri dönüş esnasında başvuru formunda yer almayan bir takım bilgiler talep edilmektedir.

Akbank’ın en yakın şubesine giderek bir banka yetkilisi ile yapılan görüşme esnasında kredi başvurusunda bulunmak mümkündür. Ayrıca bir SMS yardımı ile de kredi başvurusunda bulunulabilmektedir. Bu hizmet kanalı ile ne kadar kredi kullanılabileceği de öğrenilebilmektedir. Turkcell abonelerinin 4425’e, vodafone ve avea abonelerinin 0532 750 25 25’e büyük harflerle KREDİ yazıp bir boşluk bırakmasının ardından TC kimlik numarasını yazması ve daha sonrasında göndermesi yeterli olmaktadır.

Bankanın sunmuş olduğu telefon bankacılığı hizmetinden yararlanarak başvuru yapmak için 444 00 11 numaralı telefonun aranması ile başvuru yapılabilmektedir. Otomatik yanıt sistemi üzerinden TC kimlik numarasının istenilmesinin üzerine talep edilen kredi tutarını ve vade süresini belirterek cep kredi başvurusunu gerçekleştirmek mümkündür. Ayrıca Akbank ATM cihazları kanalı ile 10.000 TL’ye kadar bireysel kredi başvurusu yapılabilmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Pos Cihazı Nasıl Alınır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER