Akbank

Akbank Yılbaşı Kredisi 2016

Güncelleme:

Her sene olduğu gibi bu sene de Akbank ihtiyaç kredisi taleplerine yılbaşı kampanyası ile cevap vererek düşük faizli ihtiyaç kredisi ile esnek ödeme şartları ve en önemlisi dosya masrafsız kredi kampanyası hazırladı. Bizde sizler için Akbank yılbaşı kredisi 2016 yılı şartları ile kampanya katılım koşullarını araştırdık. 1,25 faiz oranı ile 9 ay vadeli 3000TL için 358TL aylık ödeme talep eden Akbank, başvuru için şubeler, internet bankacılığı, mobil bankacılık, ATM veya sms bankacılığını tercih etmektedir.

Eğer Akbank müşterisi değilseniz kredi başvurunuzun hızlı çözümlenmesi için uzmanlarımız 444 25 25 Akbank telefon bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapmanızı ve onay mı ön onay mı aldığını telefon üzerinden hızlı çözümleyebileceğinizden dolayı telefon bankacılığını kullanmanızı önermektedir.

Akbank müşterisiyseniz internet bankacılığı veya mobil bankacılık üzerinden yapacağınız başvuruların daha hızlı sorgulanacağı gibi şube üzerinden direkt yapılan başvuruların, şube yoğunluğu ve kredi başvurularına göre ki yılbaşı kredi kampanyalarında banka şubelerinin yoğun olduğu bilindiğinden daha geç işlendiğini unutmayınız. Başvurunuz sonrası alacağınız onay veya ön onayda bankaya gitmeden önce ihtiyaç kredisi başvuru evrakları ile yazdığımız yazıyı okuyarak evraklarınızı tamamladıktan sonra bankaya gitmenizi uzmanlarımız önermektedir.

Aksi durumda bankaya gitmeniz akabinde sizden istenilen evraklar size bildirilerek hazırlamanız istenecektir. Bu evrakların hazırlanması sonrası bankaya ileteceğiniz evrakların incelenmesi ve kredinizin onaylanıp onaylanmayacağı belli olacaktır. Bu süreçte evrak işlemlerinizi erkenden çözümleyebilmeniz, kredinizin hızlı cevaplanmasını sağlayacağı gibi zamandan ve git gel yapmaktan da tasarruf etmiş olacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı