Kredinotum.com

Aktif Bank Kimin Sahibi Kim

Uzmanlarımız aktif bank kimin sahibi kim sorusunun çok fazla sorulması üzerine araştırma yaparak sizler için aktif bank ile ilgili detaylı araştırma yaptılar. Buna göre Aktifbank, 1999 yılında çalık holding tarafından kurulmuş olan ve 2007 yılında yenilen yapılandırılarak 2008 yılında aktifbank adı altında Türkiye’de özel sermayeli bir yatırım bankasıdır. Aktifbank, yatırım ve bölgesel bankacılık alanında faaliyet göstermekte olup Dünya’nın en yenilikçi bankası ödülünün de aralarında bulunduğu çok önemli 71 ödül kazanmıştır.

İş modeli için “Yeni Jenerasyon Bankacılık” olarak tanıtan banka, perakende bankacılık alanında UPT olan Ucuz Para Transferi gibi N’Kolay ürünleriyle ülke genelinde 6.000’den fazla noktada hizmet vermeye devam etmektedir. UPT ürünü için yurt dışı ayağında Universal Payment Transfer markası ile yabancı para birimi olarak işlemler yapan Aktifbank, çok kısa sürede yurt dışı hizmet ağ kapasitesini 290 bin üzerine çıkartmıştır.

Ucuz para transferi (upt) olarak bilinen bu hizmet için aktif bank müşterisi olmaya gerek olmayıp, aktif bank müşterisi olanlar daha az komisyon ödemektedirler. Türkiye’de yatırım bankacılığı alanında varlığa dayalı menkul kıymet, proje finansmanı hukuku ve banka bonosu konularında hizmet vermekte olup bölgesel bankacılıkta banka kombetare tregtare ile balkalarda faaliyetini sürdürmektedir.

Ülkemizin de içerisinde olduğu stratejik ortalıklık yaptığımız islam kalkınma bankası ve kazakistan – tataristan’da finansal kiralama şirketleri kurmuştur. Aktifbank, JCR-Eurasia Rating tarafından yüksek düzeyde yatırım yapılabilen kategorisi olarak A+ notundan AA notuna yükselmiştir. PTT ile yaptığı anlaşma ile bilinen Aktifbank, bu sayede bireysel müşterilerine de kredi ve kredi kartı hizmetleri sunmaya başlamıştır. Aktif bank kimin sahibi kim sorusunun cevabı olarak da bankanın genel müdürlüğünü halen Dr. Serdar Sümer yapmaktadır.

Aktif Bank Kimin Sahibi Kim
Yıldızlandır

Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Ayrıca bankamızın müşterilerimize hizmet verdiği şubeler yaygın değil.online uygulamadan mobil uygulamaya geçmesi lazım.bayram yada uzun tatillerde faiz oranları günlük hesaba maçını için yanlış yapılıyor.bono kullanımı hakkında müşterilerinize eğitim verilmesi gerekir.online olabilir mesela.

  • Kredi kartı ve esnek hesaba başvurusunda bulunabilmek için illaki kredi çekin diyorlar.Bu bankada bonomuz olmasına rağmen.ayrica müşteri hizmetlerinde çalışan arkadaşların bono hakkında yardımları yeterli değil.surekli başka birisine aktarıyorlar,daha doğrusu aktarıyorlar.

  • faizleriniz cok yuksek….ozellik ile emekli kredileri faizleri diger bankalardan yuzde otuz,kirk daha yuksek….emeklinin geri odemesi garanti…yani maasindan direkt kesiyorsunuz…bu orani biraz daha makul seviyeye indirirseniz iyi olur diye dusunuyorum….iyi calismalar

  • 7 aylık esnafım kelir belgem var internetten baş vuru yabtım tiye kıreti vermiyor nasıl oluyor bir bilgi alabilirmiyim yanlız aktif banka baş vurmatım bin bohanım var kıreti alabilirmiyim