Kredinotum.com

Bankacı Maaşları 2015

Ziraat Bankası ve maaşları: Ziraat Bankası 1863 yılında kurulmuştur. Finansal hizmetini kesintisiz olarak sürdürmektedir. Sloganı “Bir bankadan daha fazlası” olan Ziraat bankasının birçok ATM’si ve şubesi vardır. Ziraat Bankası öğrenim durumuna göre bir ayrımı genel olarak yapmamaktadır. Bu bağlamda lise mezunlarının istihdam edilmesine de katkı sağlamaktadır. Ziraat Bankası her ne kadar devlet çatısı altında olsa da aldığı kararlar neticesinde özerk bir yapıya sahiptir.

Bu yüzden bankacı maaşlarının 2015 yılı içerisindeki istihdam sayısı tam olarak bilinememektedir. Bankalar özerk yapıda oldukları için bankacı maaşları 2015 yılında da belirli ve az bir oranda zamlanabilir. Farklı iş unvanları ile açılan kadrolarda istihdam edilen lise mezunları, başarılarına göre görevlerinde yükselme imkânına sahiptirler. Vakıfbank ve maaşları: 1954 yılında kurulan Vakıfbank, Türkiye’nin en büyük 7. bankasıdır.

Adnan Menderes’in talimatı ile kurulan bankanın sloganı ise “İşimiz Halden Anlamak” tır. Yurtdışında da şubeleri olan banka yüzde anonim ortaklık ile kurulmuştur. Özel banka sayılarının fazlalaşması neticesinde popülerliğini yitiren Vakıfbank, reklamları ve kamu desteği ile birlikte son dönemlerde oldukça yüksek bir başarıya imza atmıştır. Vakıfbank’ın iş alımları yılın belirli dönemlerinde gerçekleşmektedir.

Vakıfbank’ta Memur, Mali Analist Yardımcısı ve Müfettiş Yardımcısı olarak görev alabilirsiniz. Eğitim durumunuza göre bu alımlar gerçekleştirmekte ve performansınıza göre yükselebilirsiniz. Bankacılık sektöründeki maaşlar bankadan bankaya göre değişiklik arz etmektedir.

Bankacı Maaşları 2015
5 (100%) 2 yıldız

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.