Kredinotum.com

Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin

Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin sayesinde nakit ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz gibi bankalardan çok rahat tüm nakit ihtiyaç ve sorunlarınıza çare bulabilirsiniz. Ancak bu yöntem ile size destek olacak olan danışmanlar belirli komisyon almaktadırlar. Bu kişiler genelde %10 ile %20 arasında komisyon aldığı gibi bu komisyon tamamen sizin talep ettiğiniz kredinin tutarına ve anlaşmanıza bağlı değişmektedir.

Genelde hemen onaylanan veya kredi notunuzun standartlar üzerinde olması durumunda; elinizin güçlü olacağı için %5’e kadar komisyon düşürülebilmektedir. Yani siz nakit ihtiyacınız için danışmanla anlaşma yaparken baştan değil, en son komisyon anlaşmasını yapmalısınız. Danışman size kredinizin onaylandığını ve gelip kullanabileceğinizi söylemesi durumunda komisyon için pazarlık yapabilirsiniz.

Bankalar her zaman en uygun koşullarla kredi sağlamaktadır. Ancak bu uygun koşullar genellikle kredi notunun yüksek olması durumunda olmaktadır. Eğer bu yazımızı inceliyorsanız büyük ihtimalle kredi notunuz düşük ve bankalardan direkt kredi alamıyorsunuz. Öncelikle Kredi Notu Yükseltme Teknikleri yazılı makalemizi okuyarak kredi notunuzu yükseltmek için ne yapmanız gerektiğine bakın.

Eğer bu yöntemler sizin nakit ihtiyacınızı gidermeniz için bekleyemeyeceğiniz kadar uzun süreçlerse o zaman danışmanlar vasıtasıyla kredi almayı planlayın. Unutmayın. Bankalar size kredi vermesi için öncelikle size güvenmeleri gerekmektedir. Eğer üzerinize ev, araba veya herhangi bir taşınır – taşınmaz mevcut değilse bankalardan kredi notunuz düşükken kredi almanız çok zordur. İşte bu aşamada biz kredinizi çekelim siz ödeyin diyerek danışmanlar araya girmekte ve %5’den %20 hatta %30 ile kredi çeken danışmanlar aracılığıyla bankalarla hiç görüşmeden, danışmanların – bankacı ile girdiği anlaşma koşullarıyla kredi çekebilirsiniz.

Yıldızlandır

Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.