Bonus Flaş Garanti Bankası BonusFlaş Nedir Nasıl Kullanılır

Bonus Flaş Garanti Bankası BonusFlaş Nedir Nasıl Kullanılır
Bonus Flaş Garanti Bankası BonusFlaş Nedir Nasıl Kullanılır

BonusFlaş, Garanti bankasının bonus kart kullanıcıları için hayata geçirdiği akıllı telefon uygulaması olup kart bilgileriniz, ödemeler ve kampanyalar ile ilgili tüm bilgilere şifresiz erişim sağlamanıza olanak tanımaktadır.

Kart bilgileriniz ve kampanyalarınız tek uygulamada sloganıyla tanıtımını yaptığı BonusFlaş mobil uygulaması ile  harcam tutarınızdan ödeme geçmişinize, ekstre borcunuzdan ekstre detaylarınıza kadar internet bankacılığı üzerinden yapabileceğiniz bir çok işlemi, şifresiz olarak sunmaktadır.

BonusFlaş uygulamasının tüm akıllı telefonlara indirebilirsiniz. Apple için IOS – Google Play Store için Android kullanıcıları için hizmet verilmektedir. Uygulamayı indirmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek olmayıp IOS Market veya Play Store üzerinden BonusFlaş aramasıyla uygulamayı anında indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

İndirme sonrası kullanımı çok basit olan bu uygulamada, kimlik numaranız ve kart şifre bilgilerinizi girerek kullanıma başlayabilirsiniz. Alışverişlerinize göre sıralanan kampanyalara tıklayarak sizin için uygun olan kampanyaları an be an takip edebilirsiniz. Kartınızın veya bankacılık bilgilerinizden hiçbirisini girmenize gerek kalmadan alışveriş yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Ayrıca kredi kartınız için limit artış talebinde bulunabilir, var olan ekstresi için ödeme yapabilir veya ekstrenize ait tüm detayları inceleyebilirsiniz. Hatırlatma özelliği sayesinde bildirim olarak kampanya takibi yapabilir, kredi kartı bilgilerinizi paylaşmadan veya kredi kartınızı fiziki olarak kullanmadan, BonusFlaş uygulamasıyla güvenli ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı şifresini değiştirebileceğiniz gibi sanal kart oluşturabilir, limit verebilir, ekstre için güncellemenizi yapabilirsiniz.

[ads2]

Katıldığınız kampanyalarda size tanınan puanlar ve ödüller, ekstre atlatma veya katıldığınız kampanyalar gibi bir çok bilgiye anında erişebilirsiniz. Ayrıca tek tuşla yaptığınız alışverişleri taksitlendirebileceğinizi unutmayın. Ödeme yapacağınız alışveriş sitesi veya marketinde GarantiPay logosu varsa, direkt olarak uygulama üzerinden hiçbir kredi kartı veya güvenlik bilgisi olmadan ödeme yapabilirsiniz.

Yıldızlandır
Okumaya devam et

Görüşünü Belirt Kazan