Kredinotum.com

Burgan Bank Taşıt Kredisi Başvurusu

Türkiye’de finans sektörü içinde yerini yeni almış olan Burgan Bank, ülke genelinde bankacılık sektöründeki faaliyetlerini sürdürmektedir. Burgan Portföy, Yatırım ve Leasing olmak üzere üç adet iştiraki olan Burgan Bank, öncelikle kurumsal olarak ticari ve KOBİ müşterilerini hedefleyerek ürün ve hizmetleri ile faaliyetlerini yürütmektedir. Kurumsal müşterilerinin her birine Kobi Kredileri, Ticari ve İşletme Kredileri gibi krediler sunarken, bireysel müşterilerine de Konut, İhtiyaç, Tüketici ve Taşıt kredisi gibi kredi imkanları sunmaktadır. Burgan Bank’ın müşterilerine sunmuş olduğu taşıt kredisi seçeneği maksimum 48 ay vade sençeğine sahiptir.

Burgan Bank’ın sunmuş olduğu bu taşıt kredileri uygun faiz oranlarına sahip olması ile müşterilerine buyük avantajlar yaratmaktadır. Taşıt kredisi fırsatlarından sıfır ve ikinci el araçların alımlarında yararlanmak mümkündür. TL cinsi üzerinden kullandırılan krediler aylık eşit taksitlerlere bölünerek ödenen ve sabit faiz oranlarına sahip olma özelliğini taşımaktadır. Satın alınacak birinci el otomobilin proforma fatura üzerindeki belirtilen bedelinin %75’lik dilimi ve ikinci el otomobilin kasko bedelinin en çok %60’lık dilimi oranında taşıt kredisi kullanılabilme imkanı mevcuttur. Ayrıca ikinci el otomobiller 3 yaşa kadar kredilenebilmektedir.

Burgan Bank’ın sunduğu bu avantajlı taşıt kredisinden yararlanabilmek de oldukça kolay işlemleri gerektirmektedir. Burgan Bank Taşıt Kredisi Başvurusu işlemi için ilk olarak gerekli evraklarla birlikte bankanın herhangi bir şubesine gidilmesi gerekmektedir. Nüfus cüzdanı veya fotokopisi ile birlikte, gelir belgesi, ikametgah senedi, ikinci el taşıtlarda aracın ruhsatı, sıfır kilometre taşıtlarda proforma fatura eşliğinde taşıt kredisi başvurusu yapılabilmektedir.

Şubeye belirtilen evraklarla birlikte başvuru yapılması yeterlidir. Banka yetkilisiyle yapılan görüşmenin sonucunda işlemler başlatılmaktadır. Ayrıca bankanın şubesine gidilmeden de internet adresi üzerinden internet bankacılığı kanalı ile de Burgan Bank Taşıt Kredisi Başvurusu yapılabilmektedir. Başvuru formu içerisinde bulunan boşlukların doğru girilmesinin ardından işlem tamamlanmaktadır. Form üzerinde belirtilen numara aracılığı ile başvuru sonucunun bildirimi gelmektedir. Taşıt kredisi başvurusunun olumlu sonuçlanması halinde Burgan Bank’ın şubesine gidilmesi ile belirtilen evrakların beyan edilebilmesi gerekmektedir. Belgelerin eksiksiz tamamlanmasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Aksi halde işlemler uzayabilmekte ve bir takım problem doğabilmektedir.

Burgan Bank Taşıt Kredisi Başvurusu
5 (100%) 3 yıldız

1 Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.