Kredinotum.com

Deniz Bank internet Şubesi Şifre Alma

Deniz Bank kolay ve hızlı bankacılık kapsamında Açık Deniz İnternet Şubesi’ni bireysel ve kurumsal müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Gelişen teknolojiyi çok yakın takip eden ve bunu müşterilerine çözüm odaklı olarak sunmakta olan Deniz Bank, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak adına çalışmalarına devam etmektedir. Bireysel ve kurumsal tüm müşteriler Açık Deniz İnternet Şubesi üzerinden tüm bankacılık işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilmektedirler.

Açık Deniz İnternet Şubesi üzerinden yapılan tüm işlemlerde SMS doğrulaması ile mevcut güvenlik yapısına ek olarak cep telefonlarına gönderilen tek kullanımlık güvenlik kodu ile işlem yapılmasına olanak sunmaktadır. Ayrıca kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiş bir diğer güvenlik uygulaması ise Şifre Tek’tir.

Bu uygulama her giriş için tek ve yeni bir şifre üretilmesini sağlamaktadır. Deniz Bank internet şubesinin müşterilerine sunmuş olduğu bu kolaylıklar şifre alma, şifre unutma ve bloke olma gibi hususlarda da aynı prensiple işlemektedir. Şifresini unutan müşteriler herhangi bir şubeye başvurmadan internet üzerinden kredi ya da banka kardı ile kart numaralarını ve kart şifrelerini alarak yeni parola alabilmektedirler. Ayrıca tüm müşteriler 7 gün 24 saat boyunca 0850 222 0 800’ü arayarak telefon bankacılığı üzerinden 5’i tuşlayarak internet bankacılığı hizmetleri hususunda destek alabilmektedirler.

Deniz Bank internet şubesine giriş oldukça kolaydır. İnternet bankacılığını yeni kullanan müşteriler Deniz Bank internet şubesi şifre alma işlemlerini de kolayca yürütebilmektedirler Yeni Şifre ve Şifremi Unuttum ekranları aracılığı ile banka kart ve kredi kartı bilgileri ile kullanıcı işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedirler. Deniz Bank internet şubesi şifre alma işlemlerinde öncelikle bankanın web sitesinde yer alan yeni şifre butonuna tıklanması gerekmektedir. Banka yada kredi kartı numarasının ve kart vade bilgilerinin girilmesinin ardından devam butonuna basılarak sisteme kayıtlı olan telefon numarasına gelen doğrulama kodunun girilmesi gerekmektedir. Doğum tarihinin ve kimlik bilgilerinin girilmesinin ardından da devam butonuna basılarak Kullanıcı Adının belirlenmesi gerekmektedir. Belirlenen bu ad ile internet bankacılığı işlemlerinde giriş yapılabilmektedir.

Deniz Bank internet şubesi şifre alma işlemlerinde mevcut şifrenin unutulması durumu söz konusu ise banka veya kredi kartı numarası, kart şifresi ve vade bilgilerinin girilmesi gerekmektedir. Kayıtlı telefon numarasının yeniden girilmesinin ardından devam butonuna basılarak cep telefonuna gelen SMS doğrulama kodunun sisteme gerilmesi ile doğum tarihi ve kimlik bilgilerinin girilmesinin ardından e-parolanın tekrar gönderilmesi sağlanabilmektedir. Bu adım sonrasında internet bankacılığı bilgileri görüntülenebilir ve yeni şifrenin sisteme kayıtlı GSM numarasına gönderilmesi sağlanabilmektedir.

Deniz Bank internet Şubesi Şifre Alma
Yıldızlandır

Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.