Kredinotum.com

Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Kredi kartı taksitli alışveriş, puan, taksit atlatma gibi birçok özelliği olan günümüzün vazgeçilmezlerindendir. Her bankanın kendi kredi kartı vardır çoğu birbirine benzeyen kredi kartlarından bazıları daha öne çıkmaktadır. Bunlardan biri Denizbank bonus kredi kartı. Denizbank bonus kredi kartını Türkiye de ve yurt dışında master veya visacard amblemi bulunan birçok işyerinde taksitli ve peşin olarak kullanabilirsiniz.

Denizbank bonus kredi kartını kullandıkça puan kazanırsınız. Denizbank bonus kredi kartında kazandığınız her bir TL bonus bir TL’ye eşittir ve dilediğiniz gibi alışverişlerde bu bonusları kullanabilirsiniz. Denizbank bonus kredi kartına Denizbank şubelerinde, Denizbank bankamatiklerinden, Denizbank internet sitesinden, telefon bankacılığı ile ve telefon ile KKART yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazarak 3280 e mesaj atarak da başvurabilirsiniz.

Denizbank bonus kredi kartının ödemesini tüm Denizbank Atmlerin den garanti bankası atmlerinden internet bankacılığı ile otomatik ödeme talimatı ile yâda PTT şubeleri, pttmatikler den yapabilirsiniz. Denizbank bonus kredi kartına başvurdunuz peki Denizbank bonus kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemini nereden yapacaksınız. Burada iki yol var birincisi şubeye giderek banka görevlilerinden Denizbank bonus kredi kartı başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz ama bu sizin için zahmetli olacaktır.

Diğer bir yol ise telefon bankacılığı ile Denizbank müşteri hizmetlerini 0850 222 0 800 nolu telefonu arayarak referans numaranız ile birlikte Denizbank bonus kredi kartı başvurunuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kredi kartını kuryeden teslim aldığınızda kredi kartı kapalı olarak gelir. Teslim aldıktan bir gün sonra telefonunuza kredi kartınızın açıldığına dair bilgilendirme mesajı gelir. Şifrenizi almak için telefonunuzdan SIFRE boşluk belirlediğiniz 4 haneli şifre yine boşluk kartınızın son dört hanesini ve kartın arkasındaki güvenlik kodunun son üç rakamı yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz.

Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.