Kredinotum.com

Denizbank EFT Saatleri 2017

Denizbank, havale işlemlerinde sunduğu tüm ayrıcalıkları EFT işlemlerinde sunmakta olup internet bankacılığı üzerinden yapılan EFT işlemlerinde günlük limit bulunmaktadır. Hesabınızda bulunan ödemeyi Denizbank dışında bir banka müşterisine aktarmak için EFT işlemini kullanabileceğiniz gibi Denizbank içerisinde bir banka müşterisine ödeme göndermek için havale işlemi gerçekleştirmelisiniz.

Denizbank EFT saatleri 2017 yılı içerisinde geçen yıllarda olduğu gibi herhangi bir değişiklik yapmamıştır. Denizbank hesabınızdan başka banka müşterisine para transfer etmek için EFT saati mevcut olup Denizbank 08:30 ile 17:00 arasında yapılan tüm para transfer işlemlerini onaylamaktadır. Denizbank, diğer tüm bankalar gibi sadece hafta içerisinde ve EFT saatleri içerisinde EFT işlemleri onaylamakta olup Cuma günü EFT saati dışında yapılan işlemler pazartesi günü EFT saati içerisinde onaylanmakta olup bu süre içerisinde EFT talimatınız beklemede kalacağı gibi bu talimat, gerçekleşmeden önce iptal de edilebilmektedir. Denizbank hesabınızdan EFT işlemlerinde başka banka kredi kart ödemelerinizi, OGS, HGS, fatura gibi birçok faturalı ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Ayrıca Denizbank Açık Deniz İnternet Bankacılığı üzerinden internet şubesi hesabınıza giriş yaparak EFT işlemlerinizi EFT saatleri içerisinde gerçekleştirebileceğiniz gibi yaygın hizmet ağı bulunan ATM’ler üzerinden de hesabınız üzerindeki parayı talimatla EFT yapabilirsiniz.

Ayrıca 444 0 800 numaralı Denizbank telefon bankacılığını arayarak EFT talimatı verebilir Denizbank’a ait tüm şubelerden hesabınızda bulunan para için farklı banka müşterisine EFT talimatı verebilirsiniz.

Denizbank EFT Saatleri 2017
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.