Denizbank Hoş geldin Kredisi Genel Bakış

0
7 views
Denizbank Hoş geldin Kredisi Genel Bakış
Denizbank Hoş geldin Kredisi Genel Bakış
Rate this post

Ülkemizin özel bankalarından biri olan ve özel bankacılık hizmetleri sunan Denizbank, geniş kredi çeşidi yelpazesi ile her geçen gün kredi alan müşteri sayısını arttırıyor. Geniş bir kitleye hizmet sunan banka, yeni başlattığı Denizbank Hoş geldin Kredisi ihtiyaç sahiplerine her türlü imkânı sunarak beklentilerine gereken karşılığı vermektedir. Denizbank, verdiği ihtiyaç kredisi ile daha önceden bankadan kredi almamış müşterilere, uygun faiz oranı ve uzun vadeli imkânlar sunuyor. Bunların yanında Denizbank ihtiyaç kredileri kullanmak isteyen müşteriler için geniş olan kredi başvuru kanalları aracılığı ile kolay kredi imkânını müşterilerine rahatlık ile sunuyor.

Denizbank hoş geldin kredisi kampanyası kapsamında daha önceden hiç kredi almamış kişiler için 48 aya kadar vade seçeneği ile birlikte kredi imkânını veriyor. Bunun yanında 48 ay vade ile yüzde 1.24'den başlayan faiz oranlarını müşterilerine sunuyor. Denizbank hoş geldin kredisinden faydalanmak isteyen müşteriler için 55 bin Türk Lirası’na kadar finansal destek vermektedir. Bankanın verdiği 48 ay vadeli hoş geldin kredisinin faiz oranlarını tercih eden kredi sınırına göre farklılık görülebiliyor.

2017-denizbank-hos-geldin-kredisi.jpg

Hoş geldin kredisinin 3 bin Türk Lirası miktarda krediye yüzde 1.24 faiz oranı yapılırken 10 bin Türk Lirası limitindeki krediye yüzde 1.34 faiz uygulanmaktadır. Denizbank kredi fırsatları arasında yer alan ihtiyaç kredisi kapsamında, 48 ay vade isteyerek 1.34 faiz oranı ile birlikte 10 bin Türk Lirası için ayda 301 Türk Lirası taksit ödenirken kredinin yıllık maliyetinin toplam oranı ise yüzde 21.4546 olarak kayda geçmektedir. Toplam senelik maliyet oranına kredi tahsis ücreti, faiz ve vergiler de dâhil edilerek müşteriler için her türlü kolaylık imkânı tanınmıştır.

Denizbank’ın ihtiyaç kredisine başvuru yapabilmek adına T.C. kimlik numarası ve cep telefonu numarası aracılığı ile başvuru yapma hakkına sahipsinizdir:

  • 1.24’den başlayan faiz oranı ile

  • Maksimum 48 ay vade

  • 55 bin Türk Lirası limit

  • Kefile gerek olmadan

  • Sadece nüfus müdürlüğü onaylı nüfus cüzdanı ile kolayca başvuru yapabilirsiniz.

İnternetten, banka şubelerinden ve mobil üzerinden kolayca başvuru yapabilir, hemen işinizi halledebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Denizbank Anında Kredi Hesaplama başlıklı makalemizde denizbank ihtiyaç kredisi hesaplama 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER