Kredinotum.com

Denizbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

Finans sektörü içerisinde hizmet vermekte olan ve bu kuruluşlar arasında önemli bir yer sahibi olan Denizbank, çalışma politikalarında gitmiş olduğu yenilikler ve tüketicilere sunmuş olduğu avantajlı ürünleri ile kendisinden oldukça fazla söz ettirmektedir. Tüketicilere ve müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda hazırlamış olduğu kredi ve kredi kartı ürünlerini sunarken uygun koşullar dahilinde hazırlamış olduğu kampanyalar ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır.

Bankanın tüketiciler tarafından yoğun ilgisini görmekte olan kredi kartı ürünlerine pratik yöntemler ışığında sahip olmak mümkündür. Taksitli alışveriş imkanı sunan ve günlük alışverişlerde avantaj sağlayan bu kredi kartlarına sahip olabilmek için başvuru yapmak yeterli olmaktadır. Bankacılık kanallarından herhangi bir tanesi ile yapılabilmekte başvuru işlemleri sonrasında bankanın ayrıcalıklı fırsatlarından yararlanmak mümkündür. Ancak tüketicilerin kredi kartı başvuruları sonuçları başvuru esnasında gönderilmekte olan bilgiler ışığında analiz edilmekte ve belli bir süre sonra sonuç hakkında bildirimde bulunulmaktadır.

Tüketicilerin Denizbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemlerinde bankanın herhangi bir şubesine giderek müşteri hizmetleri ile görüşme yapması gerekmektedir. Banka yetkilisinin talep ettiği T.C. kimlik numarası ışığında başvuru sonucu sorgulama işlemi gerçekleşmekte ve yetkili tarafından başvuru sonucu bilgisi tüketiciye aktarılmaktadır. Bankacılık kanallarını kullanarak sorgulama yapmak isteyen kişiler telefon bankacılığı üzerinden 0850 222 0 800 numaralı telefonu arayarak sesli yanıt sistemi üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanarak kredi kartı başvurusunun hangi aşamada olduğunu öğrenebilmektedirler.

İnternetten kredi kartı başvurusu yapan kişiler başvuru sonrasında elde ettikleri referans numarası ile kredi kartının durumu hakkında bilgi almak için yine telefon bankacılığı kanalı üzerinden müşteri hizmetleri ile T.C. kimlik numarasının beyan edilmesi halinde görüşme yapabilmektedir. Bu görüşme esnasında temsilci tarafından kredi kartı başvurusu sonucu hakkındaki tüm bilgiler detaylı olarak aktarılmaktadır.

Denizbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama
Yıldızlandır

Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Deniz bank işine gelene KIREDI kartı veriyor işine gelmeye ne vermiyor KIREDI kartı…bu nasıl banka

  • ben metin öztürk bankanızın emekli siyim eski kredi kartı borcum başka bankaya var diye bana kart ver miyorsunuz insanin zor zamanı ola bilir ozaman öyleydi şimdi böyle memnun değilim ilerde bankanızdançıkacağım emeklisine karat vermeyen banka ne işe yarar maaşdan kesemezmisiniz yani

  • sayın denizbank personeli ve müdürümüz bankalara olan borçlarımı düzenli bir şekilde ödüyorum nedn bankanızdan kredi kartı alamıyorum bir insana kart veremeyecek kadar acizmisiniz öyle batmış insanlar varki bankanızın kartını kullanan saymakla bitmez sahtekarmı olmamız lazım siz sadece beni değil en az 200 kişiyi kaybettiniz bankanızla çalışmak istedim olmadı .teşekkürler