Kredinotum.com

Denizbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Denizbank kredi kartları pek çok tüketici tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Ancak günümüzde tüketicilerin birden fazla kredi kartı olması ve kredi kartlarının bilinçsiz kullanılması pek çok maddi sıkıntıların ve finansal problemlerin oluşabilmesine yol açmaktadır. Bunun sonucunda da gecikmeli yapılan borç tutarları ve ödenemeyen taksitler kredi notlarını olumsuz etkilemekte hatta negatif kredi kayıtlarının oluşmasına sebebiyet vermektedir. Bunun sonucunda da tüketiciler finansal yaşantılarını düzenli olarak sürdürememektedir. Ancak Deniz Bank kredi kartı kullanıcılarına alternatif seçenekler sunarak borçlarını düzenli ödemeleri için çalışmalar yürütmektedir.

Denizbank kredi kartı borcu yapılandırma işlemi ile borç tutarlarını taksitlendirmekte ve tüketicinin belirlemiş olduğu faiz oranları ile ödemesini sağlamaktadır. Bu borç tutarlarına anapara, masraflar ve banka tarafından belirlenmiş olan faiz oranları ilave edilmektedir. Denizbank kredi kartı yapılandırma işlemlerini yürütebilmek için bankanın herhangi bir şubesine giderek banka yetkilisi ile görüşülmesi talebin beyan edilebilmesi için de dilekçe yazılması gerekmektedir. Yazılan dilekçenin ardından talebin onaylanması ile kredi kartı borcu yapılandırılmaktadır.

Bankanın telefon bankacılığı hizmetinden yararlanarak kredi kartı borcu yapılandırılabilmektedir. Telefon bankacılığı için 0850 222 0 800 numaralı telefonu arayarak sesli yanıt sistemi üzerinden kredi kartı işlemlerine daha sonrasında da müşteri hizmetlerine bağlanılması gerekmektedir. Müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmede kredi kartı borcunun ödenemediği ve yapılandırmaya gidilmesi beyan edilerek bu husus hakkında bilgi alınması gerekmektedir. Bu bilgiler doğrultusunda işlemler kolayca yürütülebilmektedir.

Ayrıca Deniz Bank’ın sunmuş olduğu borç transfer ihtiyaç kredisi ürünü ile kredi kartı borçlarının kapatılması mümkündür. Bu ürünü avantajlı faiz oranları ile tüketicilere sunulmaktadır. Tüm borçların tek bankada ve düzenli taksitler ile ödenmesine olanak sunan bu ihtiyaç kredisi ürünü 36 aya varan faiz oranları ile kullanıma sunulmaktadır. Bu kredi seçeneğinden yararlanılabilmesi için de bankanın herhangi bir şubesine gidilmesi ve banka yetkilisi ile görüşülmesi gerekmektedir. Bu kredi ürünlerinden yararlanılabilmesi için SMS ile başvuru tercih edilmemelidir. Kredi notunun düşük olması gibi etmenler kredinin direkt olarak red cevabı almasına yol açabilmektedir. Bu nedenle Denizbank kredi kartı borcu yapılandırma ya da borç transfer kredisi seçeneklerinden yararlanılabilmesi için bizzat şubeye gideler yetkililer ile görüşülmesi önerilmektedir.

Denizbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma
3 (60%) 1 yıldız

Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • merhaba bankanızdan kullanmış olduğum kreyi ódemede çok zorlanıyırum sizden ricam taksitleri biraz dúşúrerek yeni ódeme takvimi yaparsanız çok sevinirim şuan yasal işlemler başlayacak acele olmasını bekliyorum bana yarın olursa çok iyi olur lútfen bana yardımcı olun

  • Ben subeye gittim oradaki calisana sordum bu bankayla birlikte 3 tane kredi kartimin oldugunu soyledim yapilandirmak istedigimi soyledim kartlarimida minimumunu oduyorum ancak sikinti cekmeye basladim odemekte .yapilandirmiyoruz cevabini aldim ne yapmaliyim?

  • Bizim iki tane ödediğimiz kredimiz var esimle.kredi ödemelerin de bir sıkıntı yaşamıyoruz ama iki tane de kredi kartimiz var ve suan onları ödeme de sıkıntı yaşıyoruz.acaba iki kredimiz olduğu halde bizim de kredi kartı borçlarımıza yapılandırma olur mu?

  • Kredi kartt borcumu ikinci kez yapllandlrmak istiyorum kart bakiyem yenilenirmi yapllandlrma yaparsam

  • İhtiyaç kredi borcumu yapılandırdım 5 aydır düzenli şekilde ödedim fakat 2 dönem geçiktirmeye mecbur kaldım 3. dönem gelmeden ödeme yapıcam bunun bana ne gibi bir zararı olur