Kredinotum.com

Denizbank Yılbaşı Kredisi 2016

Bu sene de Denizbank yılbaşı kredisi ile ihtiyaç kredisi taleplerine düşük faiz ve dosya masrafsız kredi sunmaktadır. Bizde sizler için Denizbank yılbaşı kredisi 2016 yılı kampanya koşulları ve katılım şartlarını araştırarak tek bir yazıda toparladık. Denizbank bu sene 1,29 faiz oranıyla 36 aya kadar ihtiyaç kredisi başvurularınıza çözüm ürettiği gibi üst limit olarak 50 bin TL’ye kadar krediler sunmaktadır.

Başvuru için Denizbank telefon bankacılığı, Denizbank şubeleri, ATM ve SMS ile başvuru almaktadır. 36 aya kadar vade sunan Denizbank, yılbaşı ihtiyaç kredisi kampanyasında 1,29 faiz oranı ile şuana kadar yapılan tüm kredi kampanyaları arasında en düşük faiz oranını sunmakta olup 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredilerinize aynı gün hızlı bir dönüş sağlamaktadır.

Başvurularınızın ön onay veya onayından sonra banka şubesine gitmeden önce ihtiyaç kredisi başvuru evrakları yazımızı okuyarak evraklarınızı hazırlamanızı öneririz. Bankaya giderek ön onay veya onayınız akabinde banka müşteri temsilcisi sizden hazırlamanız gereken evrakları belirterek bu evrakları hazırlayıp gitmenizi isteyecektir.

Siz, evrakların hazırlanması sonrası bankanız şubesini arayarak kredi evraklarınızdaki eksik veya fazla olup olmadığını teyit ettikten sonra bankaya gitmeniz durumunda aynı gün bazı durumlarda aynı dakika veya bir sonraki gün de yılbaşı ihtiyaç krediniz onaylanabilmektedir.

Denizbank Yılbaşı Kredisi 2016
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.