Kredinotum.com

En iyi Kredi Kartı Hangisi

İnsanlar günümüz hayat şartlarında yaşamını sürdürmesi için yiyecek, giyecek ve barınma gibi temel gereksinimlere ihtiyaç duyarlar. Tabii ki bu maddeleri sağlamak için sürekli bir para ihtiyacı söz konusudur. Yani hane idare etmek isteyen bireylerin sürekli bir işe ve paraya sahip olması gerekir. Son zamanlar da teknolojinin gelişmesine bağlı olarak alışveriş yapılma oranı artış göstermiştir. İnsanlar genellikle internetteki alışveriş sitelerinde çeşitli alışverişler yapıyorlar. Bu alışverişle elden verilen veya alınan bir para olmadığı için elektronik sistem üzerinden, kredi kartları sayesinde alışverişler güvenli bir şekilde yapılmış oluyor.

Halen bir kredi kartına sahip değilseniz, hemen bir bankanın kredi kartını almak için başvurun. Peki daha önce tecrübem yok, en iyi kredi kartı hangisi veya ne tür bir kredi kartı almalıyım diyorsanız çok doğru bir yere geldiniz. Hemen sizlere en iyi kredi kartlarından bahsetmek istiyorum. Öncelikle Yapı Kredi Bankası’nın – Worldcard hakkından biraz konuşalım. Bu kredi kartı son faaliyet raporuna göre ülkemizde en çok kredi kartı müşterisine sahip olan bir karttır.

Worldcard aynı zamanda The Banker tarafından dünya’nın en değerli kredi kartları arasına girdiğini açıklamıştır. Diğer bir kredi kartımız ise; Garanti Bankası’nın Bonus Card isimli kartı. Bu kart ülkemiz üzerinde en çok kampanya yapan, müşterisi bakımından Worldcard’ tan sonra ikinci sırada gelmektedir. Bu kart içinde en çok kullanılan kredi kartı demek yerine, ülkemizin en popüler kredi kartı olarak isimlendireceğiz.

Üçüncü en iyi kredi kartı ise; İş Bankası’nın Maximum Kartıdır. Bu kart ise ülkemizde kullanıcı bakımından üçüncü sırada yer almaktadır. Bu kredi kartının temel özelliği ise ülkemizde en sık kampanya düzenleyen kredi kartı olarak bilinir. İş Bankası’nın ülkemizde 200’den fazla iş yeri ağına sahiptir.

En iyi Kredi Kartı Hangisi
Yıldızlandır

Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • çok büyük borçları olan ve kart mağduru biri olarak hiç bir kredi kartı iyi değil diyebilirim

    • Kredi kartı ve krediler için hiçbir zaman kimse iyi diyemez. Ancak ihtiyaç anında kullanılabilir ve geri ödeme yapılabilecek kadar kullanılmalıdır.