Kredi Kartı

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2017

Güncelleme:

Kredi kartları bizim parasal anlamda en büyük destekçilerimiz olarak karşımıza çıkmaktadır. En kolay kredi kartı veren bankaları ararken bile kredi kartına olan ihtiyacımızın ne kadar yüksek derecede olduğunu görmekteyiz. Kredi kartına sahip olmamız için ilk olarak bankada kredi kartı başvurusu yapmamız gerekmektedir. Bunun neticesinde bankalar bizim hakkımızda bir takım incelemeler gerçekleştirir. Bu incelemeler, kişinin gelir düzeyi, kredi notu, yaşı, daha önce kredi kartı ödemelerinde sıkıntı yaşamış mı gibi unsurların bulunduğu bir çalışmadır. İncelemeler sonunda başvuru yaptığınız banka uygun gördüğü kişilere kredi kartı vermektedir.

Burada en kolay kredi kartı veren bankalar devreye girer. Çünkü biz kredi kartımızı hemen almak isteriz. Bankaların hepsi kredi kartı borcunu ödeyebilir durumda olan kişilere kredi kartı vermek isterler. Bunun için sizin kredi notunuzun yüksek olması gerekir. Kredi notunuz gerekli seviyede ise kredi kartı almanız daha kolay olacaktır. Ayrıca ülkemizde özellikle özel bankaların ve yeni faaliyet gösteren bankaların daha kolay kredi kartı kullandırabildiğini görmekteyiz. Bu durum da şansımız biraz fazla. Tüm bu olanaklar doğrultusunda karşımıza Türkiye’de işlem gören dört banka çıkıyor.

Odeabank Kredi Kartı Odeabank’ın ülke ortalaması ya da çok az altında bulunan kişilere kolaylıkla kredi kartı kullandırdığını görmekteyiz.

Garanti Kredi Kartı Garanti bankası ülkemizdeki en büyük bankalardan bir tanesi, özellikle kampanyalar nedeniyle pek çok birey tarafından tercih edilmekte. Garanti bankası kredi kartı başvurusu için şubeye gidilebilir, veya cepten kredi kartı başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank Kredi Kartı Finansbank bazı üniversite kampüslerine kurmuş olduğu stantlar ile pek çok kişiye kolaylıkla kredi kartı sunmaktadır. Ayrıca geliri olmayan öğrenciler ve ev hanımları gibi düşük geliri bulunan kişilere de kredi kartlarını sunması oldukça avantajlı.

Bank pozitif Kredi Kartı Bank pozitif ülkemizde rekabetçi piyasa içerisinde alt sıralarda yer alan bankadır. Banka şubelerinden işlem yapmak hem kolay hem de sorunsuz şekilde halledilebilir durumdadır. Kredi kartı gibi kredi ürünlerinin başvuruları da kolaylıkla yapılmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı