Kredinotum.com

En Uygun Faizli Kredi Hangi Bankalarda

Günümüzde pek çok kişi acil nakit ihtiyaçlarının doğması ile birlikte bankaların sunmuş olduğu kredi kampanyalarını araştırarak düşük faizli kredi seçeneklerinden yararlanmak istemektedirler. Pek çok kişi sıfır kredi kampanyalarından yararlanabildiği gibi bankaların bu uygulamaları belli dönemlerde yapması sebebi ile pek çok kişi de en uygun faizli kredi seçeneklerinden yararlanmak istemektedirler. En uygun faizli kredi hangi bankalarda sorusunu sıklıkla sormakta olan bu tüketiciler bankalar arasında bir araştırma yaparak başvurularını gerçekleştirmekte ve kredilerini kullanmaktadırlar.

En Uygun Faizli Kredi Hangi Bankalarda

Bankaların uygulamış olduğu faiz oranları incelendiğinde 36 aya varan vadelerde 10.000 TL kredi kullanmak isteyen kişilerin %1,15 faiz oranlarında kredi kullanabileceğini söylemek mümkündür. 10.000 TL’ye kadar kredi kullanmak isteyen tüketiciler uygun koşullar ile de kredi kullanmak istediğinde bu bankalar arasında Garanti Bankası, ING Bank, Finans Bank, Türk Ekonomi Bankası, Ak Bank ve Bank Pozitif’i ziyaret etmesi önerilmektedir.

Garanti bankası en uygun faizli kredi sunan bankalar arasında ilk sırada yerini almaktadır. Düzenlemiş olduğu kampanyalar dahilinde indirimli kredi seçeneklerinde herhangi bir değişikliğe gitmeyen Garanti Bankası, 9 ay vade süresinde %1,59 faiz oranları ile 250 TL dosya masrafı kesintisi yaparak 36 ay vadede ise %1,30 faiz oranlarında tüketicilerin kredi başvurularını yanıtlamaktadır.

ING Bank ise 12 ile 36 ay vadelerde 10.000 TL kredi başvurularına yanıt verirken %1,19 faiz oranları uygulamaktadır. 9 ay vade seçeneklerinde ise %1,09 faiz oranı sunarken ING Bank’ın kredi ürünleri içerisinde aylık taksitler 1.185 TL olarak belirlenmektedir. Bu uygun koşullardaki kredi seçeneklerinden yararlanabilmek için bankanın herhangi bir şubesini ziyaret etmek yeterlidir.

Finans Bank kredi ürünlerinde uygulamış olduğu faiz oranlarını güncelleyerek tüm vadelerde faiz oranlarını %1,19 oranlarına çekmektedir. Dosya masraflarının alınmadığı bu kredi ürününde 15,49 TL sigorta ücreti tahsis edilmekte olup, uygun koşullar ile tüketicilerin acil nakit ihtiyaçlarına avantajlı fırsatlar ile yanıt vermektedir.

Türk Ekonomi Bankası sabit faiz oranı ve dosya masrafıyla tüketicilerin beklentilerini karşılamaktadır. Türk Ekonomi Bankası’nın sunmuş olduğu bu kredi seçeneğinde 105 TL toplam masraf alınmakla birlikte %1,55 faiz oranlarında kredi kullanmak mümkündür.

Ülkenin köklü bankaları içerisinde yer alan Ak Bank’ta tüketicilerin beklentilerine yanıt vermektedir. Bankanın düzenlemiş olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında sabit faiz oranı ile 175 TL dosya masrafı kesintisi yapılmakta olup, %1,15 seviyelerindeki faiz oranları tüketicileri karşılamaktadır.

Uygun faizli kredi veren diğer bir banka ise Bank Pozitif’tir. 9 ile 12 ay vade seçeneklerine sahip olan kredilerde %1,05 faiz oranı uygulanırken, vade uzunluğunda da faiz oranı %1,19 olarak düzenlenmektedir.

Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.