Diğer

Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Güncelleme:

Ertelemeli ihtiyaç kredileri tüketicinin bir çok farklı açıdan rahatlaması için avantaj sağlamaktadır. Normal şartlarda bankalardan alınan kredilerin belirlenmiş tarihlerde vadeli bir şekilde düzenli olarak ödenmesi gerekmektedir. Ancak ertelemeli kredilerin Bu yönden çok avantajı lan olması kredi tüketicilerin dikkatini çekmektedir. Ertelemeli kredi seçenekleri Tüketicinin belli bir dönem maddi olarak rahatlamasını sağlamaktadır. Bankalar ertelemeli kredi veriyorsa düzenli ödeme yapması şartıyla müşterilerine bazı vadelerde zorlanan ve ödemelerini geciktirebilecek tüketicilere daha iyi şartlarda kampanyalar sunmaktadır.

Erteleme şansından yararlanacak olan müşterilerin en büyük avantajı kredi ödemelerinin gerçekleşmesi sırasında erteleme gibi bir şansının olmasıdır.Bunun yanısıra ödeme gününde bazı sebeplerden dolayı ödeme yapamayan tüketicilere gecikme faizi eklenmemekte olup, tüketicinin rahat ödemesi için çok küçük faizler ilave edilerek rahat ödeme yapılmasını sağlamaktır. Bu günümüzde bir çok ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar bulunmamaktadır.Genellikle dönemlik olarak düzenlenen bu kredi seçin neyim bazı bankalar tarafından sadece belirli bir zamanlar da kullanıma açılmaktadır.

Son zamanlarda aktif olarak tüketicilerin kullanımını sunulan ve ertelemeli gereksinim kredisi veren bankalar arasında Akbank’ın düzenlemiş bulunduğu kampanya bulunmaktadır. 3 ay ertelemeli olarak düzenlenen bu gereksinim kredisi opsiyonunda faiz oranları, süratli müracaat ve basit kullanım olanağı sunulmaktadır. Birçok nakit ihtiyaçların zorluk çekmeden Akbank’tan karşılanabileceği bu gereksinim kredisinde 75.000 TL’ye kadar olan bütün nakit greksinimlerini kredi meblağ üstünden hesaplanan binde beş kredi tahsis fiyatı ile kullanabilmek mümkün bulunduğu gibi %1,31 faiz oranlarında ertelemeli gereksinim kredisi olarak alabilmek mümkündür.

Akbank’ın geniş kredi seçenekleri arasında 7500 tleye kadar olan nakit ihtiyaçları için 24 ay vadeli ve %1.25 faiz oranlarına sahip olması Ve kredi seçeneğinde kredi tutarı tutarının binde beşi Kadar tahsis ücreti alarak küçük kredi tutarlarını bize ertelemeli olarak sunmaktadır.33 aya kadar olan vadelerde bunların yanı sıra üç ay erteleme seçeneğini sunmaktadır.

Bu kredi opsiyonuna müracaat yapabilmek için nüfus cüzdanı veyahut sürü dokümanı aslı ve fotokopisi, adres teyidi amacı ile belge, gelir dokümanı veyahut aylık bordrosu ile Akbank şubelerine gitmek ve müracaat gerçekleştirmek kafi olmaktadır. Ayrı olarak web üstünden de müracaat yapabilmek mümkündür. Bankanın resmi internet adresine giriş yapılarak şubeye gitmeden kredi seçeneklerinden yararlanılabilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı