Kredinotum.com

Finans Bank internet Şubesi Şifre Alma

Finans Bank bireysel internet şubesi ile günün her saatinde dünyanın her yerinden bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek mümkündür. İnternet şubesi üzerinden işlemlerin yürütülebilmesi için de tek yapılması gereken internet şubesi şifresinin alınmasıdır. T.C. kimlik numarası ile giriş yapılmasına olanak sunmakta olup, müşteri numarasının ezberlenmesine gerek kalmadan giriş yapılabilmektedir. Daha sonrasında tek tık ile şubeye giriş yapılarak bankacılık işlemleri elin altındadır.

Finans Bank internet şubesi şifre alma işlemlerinde Anında Şifre hemen alınabilmektedir. Pek çok bankacılık işlemlerini dünyanın her yerinden 7 gün 24 saat rahatlıkla yapılabilmektedir. Belirlenecek olan şifre ile internet şubesine, cep şubesine ve telefon bankacılığına ortak kullanımda giriş yapmak için kullanılabilmektedir. Ayrıca anında şifre ile şifrelerin unutulması durumu da yaşanmamaktadır.

Finans Bank internet şubesi şifre alma işlemlerinde kredi kartı, banka kartı ya da hesap sahibi olan kişiler Destek Masası üzerinden şifrelerini alabilmektedirler. Mobil bankacılık uygulamasının indirilmesi ile anında şifre oluşturulabilmektedir. Ayrıca tüm Finans Bank ATM’leri üzerinden İnceleme/Şifre İşlemleri üzerinden Anında Şifre alanına giriş yapılarak şifre oluşturulabilmektedir. Ayrıca 0850 222 0 900 numaralı telefon bankacılığı üzerinden de şifre alma işlemleri yapılabilmektedir.

Ülke genelinde tüm bankalar internet bankacılığı ve mobil cihazlar üzerinden yapılan internet bankacılığı girişleri esnasında müşterileri şifrelerine ek olarak Tek Kullanımlık Şifre ile doğrulanmaktadır. Tek kullanımlık şifreler internet ve mobil bankacılık kullanımlarında en güvenli giriş yöntemi olarak geliştirilmiş ve kullanımı zorunlu ileri düzey bir güvenlik uygulaması açısından tercih edilmektedir. Tek kullanımlık şifreler her kullanımdan sonra geçerliliğini yitirmekte ve bir sonraki kullanım için yeniden üretilmektedir. Bu tek kullanımlık şifre Finans Bank internet şubesi ve mobil bankacılık kanallarına giriş yapılabilmesi amacı ile müşteri numarası ve şifreye ek olarak cep şifresi, mobil imza ya da SMS şifresi olarak giriş yapılmaktadır.

Finans Bank internet şubesi şifre alma ve anında şifre işlemleri internet bankacılığının kullanımı aşamasında ya da şifre/müşteri numarasının unutulması halinde yapılabilmektedir. Bankanın herhangi bir şubesine gitmeden yürütülebilecek şifre işlemleri için de yine internet bankacılığı ve telefon bankacılığı üzerinden şifre alma işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Finans Bank internet Şubesi Şifre Alma
Yıldızlandır

1 Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.