Kredinotum.com

Finansbank Cardfinans Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Hayatın her alanına giren kredi kartları kullanıcılarına birçok kolaylık sağlamaktadır. Yapılan birçok alışverişteki taksit seçeneği ile ürün almayı daha cazip hale getirmektedir. Satıcının parasının garanti olması ve hesabına geçeceğini bilmesi de kredi kartı ile satış yapan firmalar için avantaj sağlıyor. Peki, kredi kartını nasıl alacağız. Kredi kartı almanın en kolay yolu internet üzerinde başvurmaktır.

İnternet üzerinde T.C. kimlik numaranız telefonunuz adresiniz ve gelir durumumunuz gibi bilgileri girerek kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Kredi kartları arasında belki de en çok kullanılanı Finansbank’ın kredi kartı cardfinans. Cardfinans kredi kartına başvurmak için tek yapacağınız cardfinansın internet adresinden başvuruda bulunmak. Başvurduğunuz kartının kabul olup olmadığı veya nerede olduğunu öğrenmek için Finansbank cardfinans kredi kartı başvuru sorgulama işlemini yine cardfinansın internet adresinden yapabilirsiniz. Finansbank cardfinans kredi kartı başvuru sorgulama adımları, cardfinans web sitesi üzerinden kart başvuru durumu “kartınızın hangi aşamada olduğunu öğrenmek için tıklayın” yazan yere tıklıyoruz ve karşımıza çıkan ekrandan adımızı, soyadımızı, T.C. kimlik numaramızı, operatör kodunu seçerek telefon numaramızı ve sonunda güvenlik kodunu yazarak sorgula diyoruz.

Sorgulamadan sonra kartınız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz kartın nerede olduğu veya onay alıp almadığına dair bilgi mesajı ekranınızda gözükecektir. Kartınız onaylandığı ise kuryeye verilmiştir. Kuryeyle de irtibata geçerek kartınızın nerede olduğunu detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.

Eğer kredi kartına internet üzerinden başvuru yaptı iseniz kartınız ile birlikte kurye size imzalatılması için sözleşmede verecektir. Sözleşmeyi dikkatlice okumanız ve ona göre imzalamanız sizin lehinize olacaktır. Kart şifresini ise telefon bankacılığı ile alabilirsiniz. Telefon bankacılığından size güvenliğiniz için birkaç soru soracaklar ve sizi sesli yanıtlama sistemine aktarıp kartınıza şifre oluşturmanızı isteyeceklerdir. Kartınıza şifreyi de aldıktan sonra artık gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Finansbank Cardfinans Kredi Kartı Başvuru Sorgulama
5 (100%) 1 yıldız

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.