Kredinotum.com

Finansbank CardFinans Limit Arttırma

Bu yazımızda size Finansbank Cardfinans limit arttırma işlemini hangi yöntemlerle nasıl yapabileceğinizi ve hangi kanallar üzerinden yaptığınız başvurunu ne zaman ve nasıl sonuçlanacağı ile ilgili detay ve ipucu vereceğim. Öncelikle bilmeniz gereken en öncelikli işlemde kredi kartı limitinizi arttırma işlemi yaparken öncelikle kredi notunuzu sorgulayarak kredi notunuzu öğrenmelisiniz.

Bu aşamada kredi notunuzu öğrenip kredi notum yüksek veya düşük neden diye sormak yerine, kredi risk raporunuzu da satın alıp neden kredi notunuzun yüksek veya düşük olduğunu inceleyin. Aksi durumda yaptığınız limit arttırma başvurusu otomatik olarak reddedilecek olup kredi notunuzun düşmesine neden olacaktır. Öncelikle Finansbank kredi kartı limitiniz size yeterli gelmiyorsa limit arttırma talebi için bankanın sms ile başvuru, telefon ile başvuru ve Finansbank şubelerinden direkt olarak başvurabilir, Finansbank Cardfinans limit arttırma talebini gerçekleştirebilirsiniz.

Öncelikle kredi kartınıza ait limit bilginizi öğrenebilir, buna göre başvuru talebinizi gönderebilirsiniz. Limit bilginizi öğrenmek için LIMIT yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 4 hanesini girdikten sonra 4490’a SMS gönderebilirsiniz.

Örnek olarak “ LIMIT 1234”. Mesaj sonrasında size toplam limitiniz, kullanılabilir limitiniz ve kullanılabilir alışveriş limitiniz ile birlikte kullanılabilir nakit avans limit bilgileriniz gelecektir. Bu aşamadan sonra limit artırma talebiniz ile ilgili olarak internet bankacılık şifreniz mevcutsa Finansbank internet bankacılığı üzerinden veya Cardfinans.com.tr adresi üzerinden internet bankacılığına giriş yaparak kredi kartları menüsü üzerinden limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca 0850 222 0 900 numaralı telefon üzerinden kredi kartı menüsü ve ardından kredi kartı limit arttırma menüsüne bağlanarak kredi kartınızın limitini arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca size en yakın Finansbank şubesine giderek müşteri temsilcisine kredi kartı limit arttırım talebinizi ileterek Finansbank Cardfinans limit arttırma işlemini uygulayabilirsiniz.

Finansbank CardFinans Limit Arttırma
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.