Kredinotum.com

Finansbank Çek Kredisi

Finansbank tarafından çiftçilere yönelik pek çok avantajlı kampanyalar düzenlenmektedir. Bu kampanyalar dahilinde sunulmakta olan tarım kredileri işletme ve yatırım kredisi olarak sunulmaktadır. Çiftçilere sunulmakta olan kredi seçeneği içerisinde çek kredisi bulunmaktadır. Tarım üreticileri için geliştirilmiş olan bu çek kredisi ürünü, ticari işlemler için gerekli olan ya da üretim giderlerinin karşılanmasına yönelik olan tüm nakit ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile Finansbank tarafından geliştirilmiştir.

Finansbank çek kredisi ile anında çek yazarak ödemeler gelire uygun, tarım üreticisinin belirlediği vadelerde yapılabildiği çek kredisi nakit sıkıntısı yaşanmadan masrafların karşılanmasında da oldukça fazla avantaj sunmaktadır. Finansbank çek kredisi seçeneği diğer kredi ürünlerinden farklı olarak bireysel inceleme gerektirmesi sebebi ile başvuru işlemleri bankanın şubeleri tarafından yürütülmektedir. Çek kredisi ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için Finansbank’ın herhangi bir şubesine giderek banka yetkilileri ile görüşme yapmak ve detaylı bilgi almak mümkündür. İlgili banka şubesinden verilen bilgiler dahilinde çek kredisi ile sorunsuz bir ticari süreç geçirilebilmektedir.

Bankaların ürün ve hizmetlerinden yararlanma aşamasında bankalar bir takım belgelerin beyan edilmesini talep etmektedir. Bu durum Finansbank’ın sunmuş olduğu çek kredisi seçeneğinde de geçerli olmaktadır. Finansbank çek kredisi seçeneğinden yararlanmak için bankaya beyan edilmesi gerek evraklar içerisinde çiftçilik belgesi, çiftçi kayıt sistemi belgesi (ÇKS Belgesi) ve nüfus cüzdanı fotokopisi bulunmaktadır. Ancak bankanın şubesinde yapılacak olan değerlendirmeler sonrasında gerekli görülmesi halinde çiftçiden ilave belge ya da teminatlar da talep edilebilmektedir.

Tüm tarım üreticilerinin işletme için giderlerin karşılanmasına yönelik hazırlanan bu kredisinde günlük ihtiyaçlar karşılanabildiği gibi sezonluk olan tüm giderler için de çek yazılabilmektedir. Böylece temin edilmiş olan finans desteği sayesinde ekim ve hasat sezonlarında ihtiyaç duyulacak nakitler büyük ölçüde desteklenmektedir. Finansbank’ın sunmuş olduğu ve çiftçilere yönelik olan bu çek kredisi seçeneğinden yararlanmak için bankanın herhangi bir şubesine giderek başvuru yapmak mümkündür.

Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.