Kredinotum.com

Finansbank EFT Saatleri 2017

Finansbank EFT Saatleri 2017 yılında geçen yıllarda olduğu gibi hiçbir değişiklik yapmamıştır. Para transferlerinizde Finansbank’a ait yaygın şube ağı ve ATM’leri ile çok daha düşük maliyet ile EFT işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bankalar gibi Finansbank’da EFT işlemlerini hafta içi EFT saatleri içerisinde onaylamakta olup Finansbank 09.00 ile 17.15 saatleri arasındaki tüm EFT işlemlerine inceleme ve teyit ile birlikte anında onay vermektedir. Finansbank müşterileri internetin, ATM ve şubelerinin olmadığı yerlerde telefon bankacılığı üzerinden de EFT talimatı almaktadır. Finansbank’da yapılacak olan EFT için en düşük masrafı internet bankacılığı üzerinden almaktadır.

Finansbank internet şubesi ve mobil bankacılık ile yapılan tüm EFT işlemlerinde en uygun ücreti almakta olup en hızlı EFT işlemini sağlamaktadır. Şube ve telefon bankacılığı üzerinden yapılan EFT işlemlerine göre daha hızlı olan bu işlemlerde %200’e varan indirim ve %50 üzerinde hızlı EFT onayı alabilirsiniz. İsim soyisim ve IBAN bilgilerinin verilmesi sonrası EFT işlemlerini onaylayan Finansbank, havale işleminde tanıdığı tüm hakları EFT müşterilerine de tanımaktadır.

0850 222 0 900 telefon bankacılığı üzerinden 09.00 ile 16.30 saatleri arasında EFT işlemi alan Finansbank, internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden 09.00 ile 17.15 saatleri arasında EFT işlemlerini, EFT talimatının kontrol edilerek teyit edilmesi akabinde anında onaylamaktadır. İnternet bankacılığı ve mobil bankacılığa göre ATM, telefon bankacılığı ve şubeden EFT işlemlerinin daha düşük maliyetli olduğunu unutmayınız.

Finansbank EFT Saatleri 2017
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.