Kredinotum.com

Finansbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Günümüzde insanlar kullandığı kredi kartlarının asgari tutarını dahi ödeyemez duruma gelmiştir. Şuanda ülkemizde borçluların %65’i her ay kredi kartlarının asgari tutarını ödemekte, %35’i sadece her ay düzenli olarak kredi kartı ekstre borcunun tamamını ödeyebilmekte olup her ay %10 oranında kredi kartı borçları kanuni veya idari takibe alınmaktadır. Finansbank, kredi kartı borcunun taksitlendirilmesi ve ödemelerin rahatlaması amacıyla Finansbank kredi kartı borcu yapılandırma seçeneği sunmaktadır. Kredi kartı borcu yapılandırması için kredi kartı borcunuzun asgari tutarı ödenmek üzere kalan borç banka tarafından o günün faiz oranından biraz daha yüksek faiz oranıyla 6 ile 9 ay aralığında taksitlendirilmektedir.

Finansbank kredi kartı borcu yapılandırma işlemi için öncelikle 0850 222 0 900 numaralı telefon bankacılığı üzerinden görüşme sağlayarak işlem için kredi kartı borcunuzun yapılandırmaya elverişli olup olmadığını teyit etmelisiniz. Finansbank teyit işlemini size verdikten sonra kredi kartınızın veya hesabınızın bağlı olduğu şube ile görüşerek kredi kartı borcunuzu ödeyemediğinizi borcunuzu yapılandırmak istediğinizi belirlemelisiniz.

Banka, sizin borcunuzu ve ödeme düzeninizi inceleyerek size en uygun yapılandırma seçeneğini sunacaktır. Buna göre, size ihtiyaç kredisi kapsamında kredi kartı tüm borcunuzu krediye çevirerek kredi kartınızı kullanıma kapatabilir, kredi kartı borcunuzun tamamını 6 ile 9 eşit taksite kadar bölme seçeneği sunabileceği gibi bazı durumlarda kredi kartı borcunuzun yapılandırmaya elverişli olmadığını belirterek yapılandırma işlemi yapamayacağını söyleyebilmektedir.Kredi kartı borcunuzun yapılandırma yapılıp yapılamayacağı konusunda en doğru bilgiyi banka şubenize giderek müşteri temsilcisinden bilgi alabilir, kendileriyle görüşme sağlayarak kredi kartınızın yapılandırma işlemi için uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Bazı durumlarda Finansbank 2 ekstre borcunuzun asgari tutarı dahi ödenmemiş olma şartı ararken bazı durumlarda kartınızın 3 ekstre borcu ödenmeyerek kapanmış olma şartı aramakta olup bu durumda kredi kartı borcunuzu taksitlendirme işlemi yapmakta, kredi kartınızı da komple kullanıma kapatmaktadır. Finansbank yapılandırma işleminde 250 TL alt limit ile 100 bin TL üst limit için işlem yapmaktadır.

Finansbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma
5 (100%) 5 yıldız

Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • mrb ben de kredi kartimi taksitlendirdim 3 kere odeyemedim ama dun hepsini kapattim limit kisitlamasi var degerlendirmedeymis acarlarmi kesin

  • Merhaba. Ben kredi kartımı yapılandırdım ve düzenli ödüyorum. kredi kartım kullanılabilir durumda mı?

  • Merhaba ben kredi kartı borcumu yapılandırma yaptım aman ödeme tarihi maaş Günümüzden önce onu değiştirebilirmiyz bu mumkunmu.

  • Merhaba ben cihanşah öngan bu yapılandırma nasıl yapabilecem çünkü iki üç banka da borcum altı aydır zorluk çekiyorum bunu bir yardımcı olursanız sevinirim tek bir yerde ödesem olmazmı saygılarıla

  • 2900 tl borcum vardı yapılandırma yaptım ama toplu odedım 2281 tl olarak sımdı QNB fnansbank lımıtım 0 kullanamıyorum kullanımcaksak ıptal edelımmı kartı ?

  • merhaba bende kredi kartımı yapilandirmak istiyorum 2 donem gecikmede illa asgari tutarini odemem mi gerekiyor yapilandirmak icin