Garanti Bankası %1,24 Faizli Bahar Kredisi

0
22 views
Garanti Bankası %1,24 Faizli Bahar Kredisi
Garanti Bankası %1,24 Faizli Bahar Kredisi
Rate this post

Ülkemizin en seçkin bankalarından biri olan Garanti Bankası, geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu senede bahar kampanyalarına devam ediyor. Bahar ayında kredi veren bankalar arasında yer alan Garanti Bankası yaptığı cazip kampanya ile ilgileri üzerine topluyor. Düğün, tatil, konut ve taşıt almak için kredi imkânı sunan banka 48 aya kadar vade imkânı vererek kredi almanızı oldukça kolay ve cazip bir hale getirmekten çekinmiyor.

Garanti Bankası’nın internet şubesinden veya Garanti Cep mobil uygulamışıyla başvuru yapılabilecek olup aynı zamanda Garanti Bankası’nın şubesine giderek de Garanti Bankası ihtiyaç kredisi hakkında rahatlıkla bilgi alabilir, aklınıza takılan bütün sorularına cevap bulabilirsiniz.

Bahar Kredisi Faiz Oranı

Aldığınız kredinin miktarına göre değişen kredi faiz oranı, örneğin aldığınız 25 bin Türk Lirası için yüzde 1.39 faiz oranı uygulanıyor. Aldığınız 25 bin Türk Lirası kredi için 48 aya kadar vade isteyebilir, ek ücretler olarak banka sizden 760 Türk Lirası talep edebilir. Kredi miktarı üzerine, zorunlu hayat sigortası maliyeti ve bankanın yıllık maliyet oranları gibi masraflarımda eklenince bankaya ödenmesi gereken borç 36.000 Türk Lirası’na ulaşmaktadır.

bahar-kredisi-garanti.jpg

Garanti ihtiyaç kredisi dâhilinde 3 ay ile 48 aya kadar vade imkânı verilirken kredi faiz oranı ve tutarları belirlenen vade şartlarına göre bir takım değişikliler gösterebilir. Garanti cep veya Garanti internet seçenekleri üzerinden kredi başvurusunda bulunan kişiler için en fazla 25 bin liraya kadar kredi verilmektedir. Eğer şubeden başvuruda bulunup oradan kredi almak istiyorsanız 75 bin Türk Lirası’na kadar kredi alma hakkına sahipsinizdir. Bunlar Garanti Bankası kredi başvurusu şekilleridir.

Bahar mevsiminde uygun miktarlarda kredi almak isteyen müşterilere özel kişisel yaşam harcamaları için Garanti Bankası avantajlı fırsatlar yapmaktan çekinmemiştir. Başvuru yapmak isteyen kişiler, Garanti internet bankacılığından kredi kayıt bürosu seçeneğinden kendi risk raporlarını görüntüleyerek kredi başvurularını kolayca yapma haklarına sahip olacaklardır.

Bunların yanında kredi kullanım için sigorta primi tutarı, kredi tutarı ve istenilen vade farkı için değişiklik göstermesi mümkündür. Kredi ücretine toplam maliyet tutarları da eklenmiştir. Örnek olarak ise aldığınız 25 bin TL’lik krediye 1.39 faiz oranı eklenirken 75 bin TL’lik 1.24 faiz oranı eklenmektedir.

Bir önceki yazımız olan Garanti'den İlk Kredisini Çekeceklere Özel Kampanya başlıklı makalemizde 2017 garanti bankası kredi fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER