Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme
Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Garanti Bankası, özel bankacılık hizmetleri veren, Türkiye’de marka olmuş ve en fazla şube – atmsi bulunan banka olmakla birlikte dijital bankacılık ile ilgili her yıl milyonlarca dolar yatırım yapan özel bir bankadır. Garanti Bankası müşterilerine Bonus Kredi Kartı en çok bilinen kredi kartı olmakla birlikte 22 farklı çeşit kredi kartı sunmaktadır.

Bu yazımızda size Garanti Bankası bonus kredi kartı başvuru sonucu öğrenme ile ilgili tam olarak başvuru sonucunuzu hem telefon bankacılığı hem şube hem de kişisel bilgilerinizle nasıl öğrenebileceğinizi anlatacağız. Bonus özellikli kredi kartı başvurusu yaptıysanız ve bu kredi kartı başvuru sonucunuzu 444 0 333 numaralı Garanti cep telefonu bankacılığı üzerinden Kredi Kartları ile ilgili menüye bağlanarak müşteri temsilcisinin sizden talep ettiği kişisel bilgilerle öğrenebilirsiniz.

[ads2]

Ancak bu yöntemi çok fazla önermemekle birlikte bu menülerde çok fazla müşteri yoğunluğu olduğu için bekleme süreniz uzun sürecektir. Bir diğer yöntemde buradaki adrese giderek açılacak olan sayfa içerisinde Başvurduğunuz Ürün: sekmesinden Bonus Card seçeneğini seçerek, Form Numarası: bölümüne başvuru yaptığınız sırada size verilen form numarasını, telefon numaranızı ve doğum tarihiniz ile birlikte doğrulama kodunu girmeniz durumunda başvurunuzun aşaması ve durumunu görebilirsiniz.

Eğer form numaranızı başvuru yaparken almadıysanız veya aldığınız form numarasını saklamadıysanız / kaybettiyseniz telefon bankacılığı üzerinden kişisel bilgileriniz ile kredi kartı başvurunuza dair bilgi alabilirsiniz. Eğer garanti bankası müşterisi ve internet bankacılığı kullanıyorsanız internet hesabınıza giriş yaparak Kredi Kartı / Başvurularım sekmesi üzerinden başvuru sonucunu öğrenme sayfasına giderek hiçbir başvuru numarası veya kişisel bilgi girmeden direkt olarak garanti bankası bonus kredi kartı başvuru sonucunu öğrenme işlemini tamamlamış olursunuz.

Form numarasını kaybetmiş olmanız veya almamış olmanız, internet üzerinden kredi kartı başvurunuzun sonucunuzu öğrenmenize büyük engel olacağı için internet üzerinden yaptığınız kredi kartı veya farklı başvurularda size verilen başvuru veya farklı isimli numaraları daima saklayınız. Aynı zamanda buradaki adres üzerinden de garanti bankası kredi başvurularınızdaki sonuçları öğrenebilirsiniz. T.C. kimlik numaranız ve başvuru yaparken verdiğiniz cep telefon numaranızı girmeniz yeterlidir.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme
5 (100%) 1 yıldız
Okumaya devam et

Görüşünü Belirt Kazan