Kredinotum.com

Garanti Bankası internet Şubesi Şifre Alma

Garanti Bankası internet şubesi banka müşterileri tarafından 7 gün 24 saat kullanılabilmektedir. İnternet şubesine müşteri numarası ya da T.C. kimlik numarası ile veya kredi kartı numarası ile giriş yapmak mümkündür. Kredi kartı numarası ile yapılan girişlerde yalnızca karta ait işlemlerini yürütmek isteyen tüketiciler bu giriş yöntemini kullanabilmektedir. Yenilenmiş olan menü yapısı aracılığı ile menü adımlarına gelindiğinde alt menüler hızlı bir şekilde görüntülenebilmektedir. Ana sayfa butonu üzerinden güncel işlem özetine, takvime ve ana sayfada yer alan diğer tüm işlemlere ulaşılabilmektedir.

Özet menüsü içerisinde ise Varlıklar – Borçlar, Gelirler – Giderler ile nakit akışı gibi bankacılık alanlarına ulaşılabilmektedir. Profil ve tanımlama ayarları ayarlar butonu içerisinde yer almakta olup, bu alanda değişiklikler yapmak mümkündür. İnternet erişiminin olduğu her alandan internet şubesine girişin yapılabildiği ve para çekme haricinde tüm bankacılık işlemlerinin yapılabildiği bu şube üzerinden işlemler çok düşük ücretler karşılığında gerçekleştirilebilmektedir. Yatırım işlemlerinin yapılabildiği ve yatırım ürünlerinin istenilen yerden takip edildiği internet şubesine giriş işlemi için Garanti Bankası paracard ya da kredi kartı sahibi olmak gerekmektedir.

Garanti Bankası internet şubesi şifre alma işlemlerinde 444 0 333 alo garantinin aranması ile internet şubesi parolası alınabilmektedir. Ayrıca Parola Al adımları ile de kart numarası ve şifresi ile anında internet şubesi parolası alınabilmektedir. Garanti Bankası internet şubesi şifre alma yöntemi sonrasında parola değiştirme işlemleri için internet şubesi içerisinde yer alan tanımlananlar menüsü üzerinden parola istenilen şekilde değiştirilebilmektedir. Cep Şubesi üzerinden parola değişikliği yapılamamaktadır.

Parolanın unutulması halinde de Garanti Bankası’na ait Paracard ya da kredi kartı numarası ve şifresi ile Parola Al sayfası üzerinden yeni parolanın alınması mümkündür. Aynı işlem 444 0 333 Alo Garanti üzerinden internet şubesi parolası alınmak istediği belirtilerek ve daha sonra ilgili yönlendirmeler takip edilerek yapılabilmektedir. İnternet ve cep şubesi parolası 6 haneli rakamlardan oluşmaktadır. Parolanın fazla sayıda hatalı ve yanlış girilmesi sonrasında parola bloke olmaktadır. Parolanın bloke olması halinde yeni parola alma işlemleri için de Parola Al adımları uygulanarak ya da yine 444 0 333 Alo Garanti aranarak yönlendirmeler sonrasında şifre alınabilmektedir.

 

Yıldızlandır

Yorum

  • 1
  • 2

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.