Kredinotum.com

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu hizmetlerden, avantajlı fırsatlardan ve kampanyalardan yararlanabilmek için Garanti Bankası’na ait bir kredi kartını kullanmak yeterlidir. Kredi kartının tüm fırsatlarından bireyler ücretsiz olarak faydalanabilmektedir. Tüm imkanlardan yararlanabilmek için Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu işlemleri ise artık çok kolay yapılabilmektedir. Garanti Bankası’nın tüm bireylere ve kurumlara sunmuş olduğu pek çok kredi kartı mevcuttur. Garanti Bankası Kredi Kartları’nın her bir tanesinin ise kendilerine özgü olan artı yönleri ve avantajlı fırsatları mevcuttur. Kimi kartlar alışverişlerde daha çok taksit imkanı sunarken, kimi kredi kartı da ekstra puan verebilmektedir.

Bu sebeple kart başvurusu yaparak avantajlardan faydalanabilmek için Kredi Kartı Başvurusu hakkındaki tüm merak edilen konuları ve sıklıkla sorulan soruları yazımız içerisinde derleyerek bilginize sunmaktayız. Garanti Bankası Kredi Başvurusu için yapabilmek için 18 yaşını doldurmuş olma şartı aranmaktadır. Kart başvurusu yapacak olan kişinin belli bir düzeyde gelir sahibi olması durumunda bankacılık kanallarından herhangi bir tanesini kullanarak kolayca kart başvurusunda bulunabilmesi mümkündür.

Ayrıca kart başvurusunda yapabilmek için banka bir kefil şartı aranmamaktadır. Ayrıca bu koşulların dışında ev hanımları ile öğrenciler gibi geliri olmayan kişiler de bir garantör göstererek kredi kartı çıkarabilmektedirler. Garanti Bankası’nın herhangi bir şubesine gidilmeden program ortakları dahilinde olan Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu işlemleri uygulamaları içerisinde yer alan kredi kartı başvuru formunun doldurulması yeterli olmaktadır.

Bilgilerin doğru girilmesi ile işlem kısa sürede bitmektedir. Başvurunun şubeden yapılması sırasında kişinin nüfus cüzdanı ya da fotokipisi, gelir belgesi ile ve ikametgah senedi yanında bulundurulmalıdır. Başka bir evrakın ihtiyaç duyulmadığı işlemde talep edilen kimlik fotokopisi de şube içerisindeki yetkili tarafından çekilebilmektedir. Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu için izlenebilecek diğer bir yol ise Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu internet bankacılığı kanalı uygulamasıdır. Bankanın internet adresi aracılığı ile kısa bir süre içerisinde ücretsiz olarak kredi kartı başvurusunda bulunmak mümkündür.

Bu işlem basamakları ise bankanın internet adresini ziyaret edilmesi ve online kredi kartı başvurusu sekmesinden kart başvuru formuna ulaşılması uygulamalarını barındırmaktadır. Kredi kartı başvuru formu içerisindeki boş alanların nüfus cüzdanı doğrultusunda doldurulması ile işlem onay verebilmektedir. Kartın sonucu 20 gün içerisinde belirtilen telefon numarası yardımı ile kişiye bildirilmektedir. Ayrıca kart başvurusunun sonucunda gecikmeler yaşanırsa Garanti Bankası’nın telefon bankacılığı üzerinden müşteri temsilcileri ile iletişime geçilmesi önerilebilmektedir.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu
5 (100%) 4 yıldız

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.