Garanti Bankası SMS Kredi Başvurusu

Garanti Bankası SMS Kredi Başvurusu
Garanti Bankası SMS Kredi Başvurusu

Garanti Bankası’nın müşterisi olunsun ya da olunmasın, Türkiye’nin önde gelen ve en hızlı kredi veren bankası Garanti ile kredi onayı 5 dakika gibi çok kısa sürede cep telefonlarına geliyor. Onay sonrasında yalnızca krediyi kullanmak kalırken kredi başvuruları, internet/cep şubesi, paramatiklerden, Alo Garanti ve Garanti Bankası SMS kredi başvurusu yolları ile yapılabiliyor.

Kredilerin parmakların ucunda olmasına olanak sunan Garanti Bankası, tüm herkese cep telefonları üzerinden kısa mesaj gönderilerek Bireysel Destek Kredisi’ne başvuru yapabilme olanağı sunuyor. T.C. kimlik numarasını, talep edilen kredi tutarını, vade süresini ve aylık belgelenebilir net geliri aralarında birer boşluk bırakarak 3390’a kısa mesaj gönderilmesi yeterlidir. SMS gönderimleri operatörlerin kısa mesaj ücreti ile ücretlendiriliyor.

Garanti bankası Bireysel Destek Kredisi’nde vatandaşlık numarasının bulunduğu nüfus cüzdanı ile başvuru yapılmasına olanak sunarken çalışma şekline göre de ek belgeler talep edebiliyor. Ücretli olarak çalışan kişiler iki aydan eski olmayan güncel bordro ya da SGK sicil numarası, iş yeri sicil numarası, aylık net ücret ile maaşta haciz/kesintilerin olmadığına dair bilgileri içeren son bir ay içinde alınmış gelir yazısı ile birlikte imza sirkülerini isteyebilir.

Emekli kişilerden de Emekli Tanıtım Kartı ve Emekli Aylığı Tahsis Belgesi ya da emekli maaşını göstermekte olan banka hesap cüzdanı talep edilebiliyor. Şahıs şirketlerinden firma belgeleri (güncel vergi levhası, yıllık gelir vergisi beyannamesi, güncel işletme hesap özeti), sermaye şirketi ortaklarından firma belgeleri (güncel vergi levhası, yıllık kurumlar vergisi beyannamesi), kira geliri sahibi olanlar kira belgeleri (gayrimenkul tapusu, iki yıldan eski olmayan kira kontratı, iki aydan eski olmayan kira tahsilatını gösteren belge), faiz geliri sahibi olanlardan hesap cüzdanı (başvuru tarihinden sonra alınan Faiz Gelir Belgesi), çiftçilerden ise çiftçi belgesi ve zirai kazancı gösterir belgeler talep edilebiliyor.

Okumaya devam et

Görüşünü Belirt Kazan