Kredinotum.com

Garanti Bankası Yılbaşı Kredisi 2016

Her yıl olduğu gibi en doyurucu kredi kampanyasını düzenleyen Garanti bankası bu yılbaşında da müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Hazırladığı esnek plan ve yüksek vade, düşük faiz seçenekleriyle en fazla tercih edilen ve en kurumsal bankaların ilk sırasında olan Garanti Bankası, 2016 yılında hazırladığı yılbaşı kredisi ile nakit paraya ihtiyacı olanlara çözüm üretmektedir.

İnternet bankacılığı, SMS, internet, şubeler ve ATM’den yılbaşı kredi başvurusu alan Garanti bankası yılbaşı kredisi 2016 yılı kampanya detaylarını sizler için derledik. Kampanyaya göre 1,44 faiz oranıyla 36 aya kadar 100 bin TL üst limitli kredi kullanmak için ATM üzerinden giriş butonuna basarak başvuru yapabilirsiniz.

Ayrıca garanti bankası müşterisiyseniz internet şubesine giriş yaptıktan sonra başvurular menüsüne girerek kredi sekmesinden destek kredisini seçerek yılbaşı kredisi ile devam edip tüm formu doldurduktan sonra en geç bir gün içerisinde banka yetkilileri size olumlu olumsuz dönüş yapmaktadır. Olumlu aldığınız kredilerde direkt bankaya hiçbir evrak hazırlamadan giderek, sadece edevlet şifreniz ile tüm evrakları otomatik olarak sisteme girilmesini sağlayabileceğiniz gibi sadece kimlik ve edevlet şifresi kredi kullanmanız için yetmektedir. Yılbaşı kredisi için 7500TL tutarındaki kredide 36 ay vade için 1,44 faiz oranı ile birlikte 563 TL taksit ödeyerek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Zorunlu hayat sigortası dışında dosya masrafı veya farklı bir isimde masraf almayan garanti, yeni yıl kredilerinde Türkiye’nin en fazla talep gören bankalarından birisidir.

Garanti Bankası Yılbaşı Kredisi 2016
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.