Kredinotum.com

Garanti Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

En çok kullandığımız bankacılık ürünlerinden kredi kartı hayatımızı daha rahat hale getirmektedir. Birçok işlemi nakit para olmadan yapabilmeyi sağlayan kredi kartları bizlere birçok avantaj sağlıyor. Tabi bu avantajlardan yararlanmak için bir kredi kartınızın olması şart. Örneğin Garanti Bankasından bir kredi kartı almak için sadece internet üzerinden kredi kartına başvurmanız yeterli olacaktır. Belli bir süre sonra gelecek olan kredi kartınıza şifre aldıktan sonra kullanıma başlayabilirsiniz. İlk aldığınızda genellikle kredi kartlarının limitleri düşüktür. Almış olduğunuz garanti bonus kredi kartı limit artırma işlemini nasıl yapacağız bu işlemde aslında çok basit ve birkaç yolu var.

İlk yol sms yani kısa mesaj ile limit artırma talebinde bulunabiliriz bunun için yapmamız gereken bankada kayıtlı olan cep telefonu numarasından ARTIR, İSTENİLEN LİMİT, KART SON 6 HANE, AYLIK NET GELİR bilgilerini aralarında bir boşluk bırakalar 3340 nolu telefona mesaj atmak yeterli olacaktır. Eğer yurt dışında iseniz 3340 yerine 0532 752 33 40 a kısa mesaj atmamız gerekir örnek verecek olursak ARTIR500012345610000 şeklinde yazmamız gerekir.

Başka bir limit artırma ise internet şubesinden kredi kartları menüsünün altında istediğiniz zaman limit artırma talebinde bulanabilirsiniz. Aynı şekilde paramatiklerden de limit artış talebinde de bulunabilirsiniz bankamatiklerden limit işlemlerinden yapabilirsiniz. Garanti bankasının herhangi bir şubesinden de limit artırabilirsiniz.

Son dönemin gözde uygulaması bonus flaş uygulamasını indirerek de limit artırma talebinde bulunabilirsiniz. Limit artırma talebiniz, taleplere sırasına göre kısa süre içerisinde değerlendirecektir. Limit artış talebinizin sonucunu hesap özetinden takip edebilirsiniz ya da 444 0 333 garanti müşteri hizmetlerinden de öğrenebilirsiniz. Eğer ben limitin düzenli olarak artmasını istiyorum diyorsanız paramatiklerden limit işlemleri altından periyodik limit artışı onayı verebilirsiniz. Artık kredi kartınız otomatik olarak artabilir.

Garanti Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma
1 (20%) 2 yıldız

1 Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.