Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2017

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2017
Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2017

Günümüzde pek çok kişi daha çok nakit ihtiyacından dolayı kredi başvurusunda bulunmaktadır. Bu kişilerin içerisinde çalışmayan ve maaş bordrosu olmayan pek çok kişi de bulunmaktadır. Bu kişiler için pek çok banka senetsiz, kefilsiz, gelir belgesiz kredi imkanı sunmaktadırlar. Bazı banka müşterileri sabit bir gelirleri olsa da bankaların istemiş oldukları gelir belgesini tanzim edemezler. Tarım, çiftçilik, arıcılık, hayvancılık, esnaflık ve seracılık gibi işler yapan kişiler memurlar veya işçiler gibi sabit maaşları olmadıkları için herhangi bir gelir belgesi temin edemezler. Bu nedenle de bankaların istedikleri gelir belgelerini bankaya sunamazlar. Bu kapsamda da birçok banka şubesi gelir belgesiz kredileri müşterilerine sunmaktadır. Bu bankalardan birkaçı; İş bankası, Akbank, TEB, Ziraat Bankası, Vakıfbank, HSCB, Şekerbank, ING Bank ve Finansbank gibi bankalardır.

Gelir Belgesiz Kredi Şartları Nelerdir?

Banka müşterileri gelir belgesiz kredi alabilmek için gelir belgesi olmamasına rağmen herhangi bir geliriniz bulunması ve bunu başka bir şekilde ispatlayabilmeniz gerekmektedir. Ayrıca kredi almak için kredi notunuzun yüksek olması yada üzerinize kayıtlı olan herhangi bir gayrimenkulün bulunması yeterlidir. Kredi notunuz yüksek olması durumunda gelir belgeniz olmasa da bankadan kredi alma ihtimaliniz yüksektir.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Akbank dan gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak için en yakınınızda bulunan Akbank şubesini ziyaret edebileceğiniz gibi SMS ve ATM cihazlarından gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İş Bank Evraksız Kredi

İş bankasından 7/24 senetsiz ve gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak için herhangi bir iş bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz. Şubeye gitmek istemiyorsanız da mobil cihazlardan ve ATM’lerden başvuru yapabilirsiniz.

ING Bank Kredi

3 Bin liraya kadar olan nakit ihtiyacınızı 1.99 faiz oranlı krediler ile tüm ING bank şubelerinden yapacağınız gelir belgesiz krediler ile giderebilirsiniz. Bu krediye Çiftçilik belgesi ve vergi levhası ile de başvurmak mümkündür.

Denizbank Maaş Bordrosuz Kredi Başvurusu

Denizbank dan 55 bin liraya kadar evraksız kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Denizbank’ın sunmuş olduğu kredi imkanları arasında 36 aya varan vade fırsatları da bulunuyor.

Yıldızlandır
Okumaya devam et

Görüşünü Belirt Kazan