Kredinotum.com

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Kredi almanın kolaylaştığı bugünlerde belki de tek sorun gelir belgenizi yazılı olarak kanıtlayabilmenizdir. Herhangi bir hizmet veya ürün satışı ile düzenli gelir sağlasanız da bunu belge ile kanıtlayamıyorsanız kredi alamıyordunuz. Ancak bu aşamayı sorun etmeyen bankalar da var. Belirli faiz oranları ile ilgili bankalar gelir belgesi göstermeden kredi verebiliyorlar.

Başta ev hanımları olmak üzere ilgili ürün ya da hizmet satışını yazılı olarak gösteremeyen kişiler için bir sorun olan kredi süreci artık sorun olmaktan çıkmaktadır. Bankalara genel olarak ev hanımları başvursa da oluşan bu algı üzerinden gitmek doğru değildir. İşsiz veya öğrenci olmanız da kredi almanıza engel değildir. İhtiyaç kredisi ismi ile verilen bu kredilerin faiz oranları değişebilmektedir.

1. Garanti Bankası
Kendini bu alanda en çok duyurmuş bir banka olan Garanti Bankası, çalışmayan kişilere, ev hanımlara ve öğrencilere gelir belgesiz kredi imkanını sunmaktadır. Sadece nüfus cüzdanınız ile yapabileceğiniz başvuruda herhangi bir şekilde evrak işleri ile uğraşmıyorsunuz. İkametgâh dahi istenmediği kredi alma süreci oldukça hızlı olmaktadır. Gelir belgesiz kredi faiz oranlarını öğrenmek veya başvurmak için herhangi bir Garanti şubesine gitmeniz yeterlidir.

2. Finans Bank
Gelir belgesiz kredi veren bir diğer banka olan Finansbank, düşük faiz oranları ile tanınmıştır. Bankanın güncel faiz oranlarını öğrenmek için arayabilir veya herhangi bir şubesine uğrayabilirsiniz. Gelir belgesiz kredinizi düşük faiz oranı ile almak istiyor iseniz Finansbank sizin için doğru bir tercih olabilir. Sizler de düşük faiz oranlarına sahip gelir belgesiz kredinizi Finansbank ile karşılamak istiyorsanız internet şubesine girebilir veya Finansbank şubelerine uğrayabilirsiniz.

3. Türk Ekonomi Bankası
Diğer bankaların da yaptığı gibi ihtiyaç kredisi adı altında yapılan gelir belgesiz kredi işlemleri, Türk Ekonomi Bankasında hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Başvurunuzu ilgili bankanın şubelerine uğrayarak yapabilirsiniz.

Unutmamak gerekir ki kredi notunuzun durumu kredinizin alım sonucunu etkilemektedir. Daha önceden kredi kartı kullanımı ve maaş ödemeleri gibi bankacılık işlemleri gerektirecek fiiliyatlarda bulunmadıysanız kredi notunuz çıkmayabilir ve bu bağlamda bankalar kredi isteğinizi olumsuz olarak değerlendirebilmektedir.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.