Hakkımızda

Kredinotum.com, bankacılık sektörü içerisinde 20 yılı aşkın süredir hizmet veren danışmanlar tarafından bankacılık – sigortacılık, sosyal güvenlik kurumu, alacak – borç durumları gibi 30 farklı kategori içerisinde 5000’i aşkın farklı soru ve sorunlar için günlük makale hazırlayarak sizlerin finans sektörü içerisinde yaşadığınız sorun ve sorunlara ücretsiz danışmanlık yapmak amacıyla 2015 Kasım ayında faaliyete geçerek 10 bin dolarlık bir yatırım sonucu bireysel ziyaretçilerine ücretsiz hizmet vermektedir.

Kredinotum.com içerisinde yer alan bilgiler, tavsiyeler ve yorumlar yatırım danışmanlığı veya hizmetin geçerliliği kapsamında olmayıp tamamen uzmanlarımızın yorum, yavsiyeleri ve kişisel görüşlerine dayanmakta olup bu görüş ve öneriler sizin mali durumunuzu belirlerken inisiyatifiniz çerçevesinde değerlendirilmelidir. Uzmanlarımızın bilgi ve yorumlarına dayanarak yapılacak olan başvuru, işlem ve sonuçlarından sorumlu olmadığımız gibi referans olarak gösteremezsiniz.

Sizde ihtiyaçlarınıza uygun olarak finanslar ürün kullanımlarınızda yaşadığınız soru sorun ve çözüm alternatifleri için uzmanlarımıza soru sorabilir, sorulan sorulara verilen cevaplara göre sorunlarınıa çözüm üretebilirsiniz. Bunun için sitemiz içerisinde bulunan yazıları, yazarlarımızı ve yorumları takip edebilirsiniz.