Hakkımızda

Kredi notu ile ilgili soru ve sorularına çözüm üretmek amacıyla sigorta, sosyal güvenlik kurumu, borç – alacak durumları gibi 50 farklı kategoride 5.000’i aşkın yoruma 2014 yılından bugüne cevap hazırladık. Yorumlar üzerinden gelen sorulara, makalelerimiz ile cevap verdik. Amacımız finans alanındaki soru ve sorunlara yenilikçi çözümler sunmaktır. 20 yılını yurtiçi ve yurtdışı finans tecrübesiyle müşterilerine kaliteli, hızlı ve sonuç odaklı hizmet sunan yazarlarımız, sizin tüm sorularınıza karşılıksız yorum ve makaleleri ile çözümler üretmektir.

Web sitemizde yer alan yatırım bilgisi, yorum veya tavsiyelerin; yatırım danışmanlığı kapsamında olmadığını bilmenizi isteriz. Yorum ve tavsiyelerin tamamı, yorum ve tavsiyede bulunan kişilerin kişisel görüşlerine dayanmakta olup bu görüş ve öneriler sizin mali durumunuz ile risk – gelir – gider tercihlerinize göre; sizin inisiyatifiniz çerçevesinde değerlendirilmelidir. Sitemizde yayınlanan bilgi ve yorumlara dayanarak kredi çekmemeli, bankalar ile iletişime geçerek referans göstermemelisiniz. Sizde ihtiyaçlarınıza uygun finansal ürünlerin kullanımı konusunda bilgi sahibi olmak, yaşayacağınız sorunlara çözüm üretmek ve sorularınızı uzmanlara sormak – kişisel görüş alarak çözüm üretmek istiyor; bilinçli tüketici olmak istiyosanız sitemizi, yazı, yazar ve yorumlarımızı takip edin.

Sitemizin Findeks ve KKB olarak bilinen Kredi Kayıt Bürosu markaları ile hiçbir ilgisi yoktur. Blogumuz kredi notunuz hakkında bilgi vermekte olup kredi notu ile ilgili tamamı kişisel bilgi, deneyim ve incelemeler sonucu yazılmıştır.

Başa dön tuşu
Kapalı