Kredinotum.com

Halkbank EFT Saatleri 2017

Halkbank EFT saatleri 2017 yılında değişikliğe giderek EFT saatlerini uzattı ve yeniliklerine yenilik katmış oldu. Buna göre Halkbank üzerinden yapacağınız EFT işleminde sabah 08.00 ile akşam 16.30 saatleri arasında hafta içi her gün tüm EFT talimatlarınız aynı anda onaylanmakta ve karşı başka müşteri hesabına ödeme hızlı olarak geçmektedir.

Halkbank internet bankacılığına girişte şifrebaz ile giriş yaparak tüm EFT işlemlerinizi çok hızlı tamamlayabileceğiniz gibi telefon bankacılığı, ATM ve banka şubelerinden yapacağınız EFT işlem maliyetinin 1000/1’i oranında maliyet ile EFT işlemlerinizi çok daha hızlı ve uygun maliyetli tamamlayabilirsiniz.

7 gün 24 saat internet bankacılığı üzerinden EFT talimatı verebilir, banka EFT saati içerisinde EFT talimatınızın gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Banka, size tanımladığı EFT miktarı dışında internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden EFT yapamayacağınız gibi bu EFT limitinizi halkbank şubenize vereceğiniz dilekçe ile yükseltebilirsiniz. Ayrıca verilen limitleri düşürmek için internet bankacılığına bağlandıktan sonra ayarlar bölümünden bankanız şubesine gitmeden kendiniz düşürebilirsiniz.

Halkbank telefon bankacılığı olan 0850 222 0 400 veya 444 0 400 numaralı telefonlar üzerinden 08.00 ile 16.30 saatleri arasında EFT talimatı verebilirsiniz. Telefon bankacılığı üzerinden vereceğiniz EFT talimatında maliyetin daha yüksek olduğunu, EFT talimatları için internet bankacılığı veya mobil bankacılığı kullanmanızın daha düşük maliyetle EFT yapabileceğinizi unutmayınız.

Halkbank EFT Saatleri 2017
Yıldızlandır

Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Akbank Maaş müşterisiyim tüm banka işlemlerimi halkbanktan yapıyorum en az 5 adet otomatik talimatım var emekliyim eft alınmayacağı söylenmişti ama eft 1.95 olarak alınmaktadır banka yönetiminden ricam bunun alınmaması için gereğini arz ederim