Kredinotum.com

Halkbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Halkbank kredi kartı borcu yapılandırma işleminde müşterilerine büyük kolaylık sağlamakta olup Paraf kredi kartlarında %2,02 faiz oranı ile 9 aya kadar kredi kartı borcunuzu taksitlendirme işlemi yapmaktadır. Halkbank müşterisi olduğunuz şube ile görüşme sağlamanız dışında 0850 222 0 400 numaralı Halkbank dialog telefon bankacılığı üzerinden veya internet şubesi üzerinden yaptığınız başvuru talebi iletebilirsiniz.

Halkbank kredi kartlarında borç yapılandırması sadece asıl kart sahipleri için yapılmakta olup ek kredi kartı sahipleri için borç yapılandırması yapılmamaktadır. Ek kredi kartı sahiplerinin borçlarını ödeyememesi durumunda yapılandırma işlemi asıl kredi kartı sahipleri üzerinden yapılmalıdır.

Halkbank kredi kartı borcu yapılandırma işlemi için kredi kartı dönem içi son ekstre borcunuzun minimum 150 TL, en fazla 30 bin TL limitleri içerisinde olması gerekmektedir. Bekleyen taksitleriniz ve ödenmesi gereken tutarların tamamı son ekstrenizde görünmeli, ekstre tarihiniz gelmeden herhangi bir yapılandırma başvurusu yapmamanız gerekmektedir. Ayın 10unda ekstresi kesilen bir müşteri ayın 15i ve sonrasında kredi kartı borç yapılandırması için başvuru yapabilecek olup ayın 9u ve öncesindeki başvurular kabul edilmemektedir.

Borç taksitlendirme sonrası borçlarınızı ödeyip 0850 222 0 400 numaralı telefon üzerinden kredi kartınızı kullanıma kapattırabilir veya tamamen iptal ettirebilirsiniz. Ticari kredi kartları bu uygulama kapsamının dışında olup sadece bireysel müşteriler halkbank kredi kartı borcu yapılandırma işlemi uygulayabilmektedir. Detaylı bilgi ve yapılandırma aşaması ile ilgili diğer hususlara erişilebilmesi için bankanın herhangi bir şubesinin ziyaret edilmesi önerilir.

Halkbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.