Halkbank Maaş Müşterilerine 50 Bin TL Kredi

0
5 views
Halkbank Maaş Müşterilerine 50 Bin TL Kredi
Halkbank Maaş Müşterilerine 50 Bin TL Kredi
5 (100%) 1 vote

Bankalar bireyler birbirinden farklı kredi imkanları sağlamak ile birlikte, kendi banka müşterilerine de özel kampanyalar oluşturmaktadır. Özellikle bireylerin ihtiyaçlarının artması, gelir gider dengesinin bozulması ve nakit problemlerinin yaşanmasının bir sonucu olarak ortaya çıkan kredi ihtiyaçlarında banka müşterilerine özel olarak kampanyalar oluşturan merkezlerden bir tanesi de Halkbankası olarak karşımıza çıkmaktadır. Halkbank maaş müşterilerine özel kredi seçeneği ile birlikte, bankasından maaşlarını alan kullanıcılarına düşük faizlerle birbirinden farklı kredi imkanları sağlamaktadır. Konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyen bireylerin en yakın şubelere başvurması gerekmektedir.

Düşük Faiz ve Dosya Masrafsız

Halkbank tarafından maaş alan müşterilerine özel oluşturulan kampanya çerçevesinde bireylere düşük faizler ile dosya masrafsız ihtiyaç kredisi seçenekleri tanımlanmaktadır. Özellikle uzun vadeli kredi çekmek isteyen, konut kredisi ya da iş yeri kredisi kullanmak isteyen bireylere banka, çektikleri kredinin binde 5’ini tahsis ücreti olarak sayarak %1.35’e kadar düşük faiz oranları ile kredi seçenekleri tanımlamaktadır. Halkbank maaş müşterilerine özel kredi 2017 yılında ise belirtilen faiz oranları daha düşürülmekte ya da bireylerin isteklerine göre esnek ödeme planları oluşturulmaktadır. Kısa süreli ihtiyaç kredisi çekmek isteyen banka müşterilerine ise dosya masrafsız, %1.41 şeklindeki faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi seçenekleri de tanımlanabilmektedir.

halkbank-tan-musterilerine-ozel-kredi.jpg

50 Bin TL’ye Kadar İhtiyaç Kredisi İmkanı

Halk Bankası tarafından bankadan maaşını alan müşterilere özel, ihtiyaç kredilerinde 50 bin TL'ye kadar limit seçeneği tanımlanmaktadır. 36 ya da 48 ay vade seçeneği ile birlikte en yüksek limiti 50 bin TL olan ihtiyaç kredileri, bireylerin gelir durumlarına göre en iyi şekilde ödeyebilmeleri adına esnek ödeme planları ile birlikte sunulmaktadır. Halkbank emekliye ne kadar kredi veriyor diye merak eden kullanıcılar adına belirtilmelidir ki emekli maaş tutarının 10 katına kadar müşterilere kredi hakkı tanımlanmaktadır. Bazen bu durum kredi notuna göre değişiklik gösterebildiği gibi maaşının 20 katına kadar çıkabilmektedir. Bu noktada bireylerin kredi notu puanlarının yüksek olması ve emekli maaşı tutarı oldukça fazla önem taşımaktadır.

Bir önceki yazımız olan Halkbank 180 Ay Vadeli Konut Kredisi Seçenekleri başlıklı makalemizde 2017 halkbank konut kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER