Kredinotum.com

Halkbank Yılbaşı Kredisi 2016

Her sene olduğu gibi bu sene de yılbaşı kredisi yerine dost kredi olarak kampanya hazırlayan Halkbank, müşterilerini yılbaşına cazip faizli kredi ve hızlı işlemleriyle nakdi sorunlarını çözmektedir. Halkbank yılbaşı kredisi 2016 yılında şartları, faiz oranları ve kampanya koşullarını sizler için araştırdık.

Kampanyaya göre 1,33 faiz oranı için 36 ay üst limitli ihtiyaç kredisi kullandıran Halkbank, kredi dosya masrafı almamakta olup binde 5i oranında kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Masrafsız Dost Kredisi adını verdiği bu kampanya ile 50 bin TL’ye kadar ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Ayrıca 2 ay erteleme fırsatı da yılbaşı kredisine özel kampanya koşuludur.

Kredi başvurunuzu şubelerinden ve özel şirketler üzerinden alan Halkbank, kredi başvurunuzun onaylanması durumunda kimlik belgenizi, gelir durumunuzu gösteren belgeyi, şirketler için vergi levhası – ticaret sicil gazetesi yer alan ilanın fotokopisi ile birlikte bilanço ve gelir tablosu için son 3 yıla ait olması şartı koymaktadır.

Ayrıca ücretli çalışanlar için maaş bordrosu ile net maaşını gösterir işveren tarafından onaylanmış belge talep etmektedir. Bu kredi kampanyası için sıfır masraf ile 10 bin TL kredi için 1,33 faiz oranında aylık ödeyeceğiniz taksit 367TL denk gelmekte olup toplam geri ödemesi 13,220TL’dir. Hiçbir masrafın alınmadığı bu kredi, şuana kadar yılbaşı kredileri arasında en karlı kredi olarak görünmektedir.

Halkbank Yılbaşı Kredisi 2016
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.