Kredinotum.com

HSBC EFT Saatleri 2017

HSBC şubeleri ve şube dışı bankacılık işlemleri sayesinde EFT işlemlerinizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz. İnternet şubesi üzerinden, mobil bankacılık ile telefon bankacılığı dışında HSBC ATM’leri üzerinden de kolayca para transferi sağlayabilirsiniz. HSBC eft saatleri 2017 yılında da değişmemiş olup hafta içi her gün sabah 09.00 ile 17.00 saatleri arasında tüm EFT işlemleriniz onylanmaktadır.

7 gün 24 saat HSBC internet bankacılığı, mobil bankacılığı ve ATM’leri ile telefon bankacılığı üzerinden EFT talimatı vererek ilk mesai günü ve EFT saati içerisinde talimatınızın yerine getirilmesini sağlayabilirsiniz. Ancak internet ve mobil bankacılık dışında vereceğiniz EFT talimatlarında EFT maliyetinin çok yüksek olduğunu unutmayınız. Uzmanlar EFT talimatlarında mobil ve internet bankacılığının kullanılmasını, maliyetin 100de 1e düştüğünü hatırlatmaktadır. Şube üzerinde yapılacak işlemlerde 50 TL işlem ücreti alınırken internet bankacılığında ücret 3,5 TL civarlarındadır.

Haftasonu EFT talimatı verdiyseniz ve pazartesi günü sabah 09.00 itibariyle hesap bakiyeniz yetersizse talimatınız öğlen 13.30’a kadar beklemede kalır. Hesabınızın bu saate kadar yetersiz olması durumunda talimat otomatik olarak iptal edilir ve EFT işleminiz gerçekleşmez.

İnternet ve mobil bankacılık üzerinden, ödeme göndereceğiniz kişi isim soyisim bilgisi ile IBAN bilgisini girerek göndermek istediğiniz tutarı yazınız. Açıklama kısmına parayı gönderme nedeninizi yazarak işlemi tamamla demeniz durumunda EFT işleminiz tamamlanacaktır.

HSBC EFT Saatleri 2017
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.