Kredinotum.com

HSBC Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

HSBC kredi kartı borcu yapılandırma işlemine derman ile avantajlı çözümler üretmektedir. HSBC borç eriten taksit imkânı sayesinde birikmiş kredi kartı borcunuzu, dönem içi harcamalarınız üzerinden azaltmanız veya taksitlendirmeniz mümkün. Derman sayesinde ekstrenize yansıtılmamış dönem içi harcamalarınızı bekleyen taksit tutarlarını yeniden taksitlendirerek borçları 9 eşit taksite yayarak borcunuzu erite erite ödemenizi sağlamaktadır. Hiçbir bankanın sunmadığı böyle bir uygulama sadece HSBC kredi kartı kullanan müşterilere özel olarak hazırlanmıştır.

HSBC kredi kartı borcu yapılandırması bireysel bankacılık bölümü üzerinden kredi kartlarım menüsüne girerek avantajlı işlemler alanındaki derman taksitlendirme ile başvuru yapabileceğiniz gibi 0850 211 0 111 numaralı HSBC telefon bankacılığı üzerinden başvuru talebinizi iletebileceğiniz gibi HSBC mobil bankacılık üzerinden de işleminizi onaylayabilirsiniz. Aylık faiz oranı 1,99 olup kredi kartı yapılandırma işlemi için ekstra bir masraf veya para talep edilmemektedir.

Uygulama, ekstre kesilmeden önce işleme alınması gerekmekte olup ekstre tarihinden sonra kesilen ekstredeki ödemeler için taksitlendirme işlemi yapılamamaktadır. Tercihe bağlı olarak asıl kredi kartı sahipleri ek kredi kartı sahiplerinin de ödemelerini taksitlendirme ve yapılandırma işlemi yapabilmektedir. Ek kredi kartı sahipleri için de aynı şartlar geçerli olup her ay için %1,99 faiz oranıyla 3, 6 ve 9 aylık eşit vade seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Önceki döneme ait ekstrede kesilen ödemelerin yapılandırması veya taksitlendirmesi yapılamadığını unutmayınız. Kredi kartınızdan yaptığınız tüm ödemeler ve nakit avans, alo taksit, çatpara veya sigorta – kira ödemeleri gibi tüm ödemeler taksitlendirilebilmektedir. Bu uygulamadan sadece bireysel müşteriler yararlanabilmekte olup kurumsal ve şirket kredi kartları için geçersizdir.

HSBC Kredi Kartı Borcu Yapılandırma
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.