HSBC Müşteri Hizmetleri Numarası

HSBC Müşteri Hizmetleri Numarası
HSBC Müşteri Hizmetleri Numarası

HSBC Bank’ın direkt bankacılık alanında sunmuş olduğu telefon bankacılığı kanalı ile tüm finansal işlemler hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor. HSBC müşteri hizmetleri numarası ile 7 gün 24 saat Türkiye’nin her yerinden işlem yapılmasına olanak sunuyor.

0850 211 0 111 HSBC müşteri hizmetleri numarası ile Telefon Bankacılığı işlemlerinden yararlanabilmek için gerekli olan şifrenin alınması gerekir. En HSBC Bank şubelerinden, telefon bankacılığından ya da HSBC ATM’leri üzerinden gerekli olan şifre temin edilebilir. Şifrenin temin edilmesinin ardından müşteri hizmetleri numarası ile işlemler anında ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Türkiye’nin her yerinden yalnızca tek bir telefon ile işlem yapılmasına olanak sunan HSBC yurt dışından gelen aramalara da yanıt veriyor. +90 850 211 0 111’i arayarak yurt dışından da telefon bankacılığı aracılığı ile finansal işlemler ile ilgili tüm talimatlar verilebilir.

Telefon bankacılığı ile yapılan tüm işlemleri kayıt altına alan HSBC HSBC Advantage kredi kartı ödemelerini de 7 gün 24 saat işlem ücreti ödemeden yapılmasını sağlıyor. Yalnızca telefon tuşlarını kullanarak sesli yanıt sistemi üzerinden ya da müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanarak kredi kartı ödemeleri dahil pek çok işlem yapılabilir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan HSBC 0850 211 0 114 müşteri memnuniyet hattı üzerinden memnuniyet, öneri ve şikayetleri kabul ediyor. İletilen görüşleri özenle dikkate alıp, detaylı incelemeler yapan banka, gerekli geliştirmeleri yaparak aynı durumların ve söz konusu sorunların tekrar yaşanmasının önüne geçerek engellemeye çalışıyor.

Okumaya devam et

Görüşünü Belirt Kazan