Kredinotum.com

HSBC Yılbaşı Kredisi 2016

HSBC, her yıl olduğu gibi bu yıl da yılbaşı kredisi kampanyası düzenleyerek müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. Maddi sorunlarınızı HSBC yılbaşı kredisi 2016 ile çözümleyerek yeni yıla mutlu girebilirsiniz. HSBC kredi başvurularını internet şubesi ve telefon bankacılığı üzerinden almakta olup kredi hesaplama için HSBC ana sayfasına gidebilirsiniz. HSBC’de Genel olarak 5 bin TL’den başlayan ihtiyaç kredi kampanyaları 50 bin TL’ye kadar çıkmaktadır.

1,49 faiz oranıyla başlayarak 1,82 faiz oranına kadar çıkan farklı kampanyalar düzenleyen banka, müşterilerini memnun etmek adına faiz indirimleri de yapmaktadır. Bunun için kredi notunuzun yüksek, risk raporunuzda son 18 aya ait hiçbir gecikme olmaması, daha önce hiçbir kanuni takip yaşamamış olmanız gerekmektedir.

HSBC yılbaşı kredi başvurunuzun onaylanması veya ön onay alması durumunda ihtiyaç kredisi başvuru evrakları ile ilgili yazmış olduğumuz yazıyı okuyabilir, evraklarınızı direkt olarak bankaya götürerek kredi başvurunuzun hızlı sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz.

Genel olarak bankalar standart evraklar talep etmekte olup, bazı durumlarda ek belge isteyebilir. Bu ek belge istenmesi durumunda sizin tekrar bankaya gidip gelmek durumunda kalmamanız için kredi başvuru sonucunuzun size bildirilmesi sonrası bankaya gitmeden bankanın şubesindeki bireysel ihtiyaç kredisi müşteri temsilcisini arayarak evraklarınızın teyit edilmesini sağlayabilirsiniz.

HSBC Yılbaşı Kredisi 2016
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.